Prenumeruokite naujienlaiškį

Ruta Healing | Dvasinis stuburo ištiesinimas

2021 09 29

Dvasinis stuburo ištiesinimas – kvantinis šuolis dvasiniame gydyme, sąmonės pakylėjimas į aukštesnę dimensiją. Tai visaapimantis procesas, kuris vyksta sielos, proto ir kūno lygmenyse.

Daugelis žmonių kenčia dėl evoliucijos sąlygoto jų kreivo kūno, kaklo, skirtingo aukščio pečių, netolygioje padėtyje esančių menčių, pakrypusio ar pasisukusio stuburo, netaisyklingoje padėtyje esančių dubens kaulų ir skirtingo ilgio kojų. Skundžiasi nugaros ar sąnarių skausmais. Turi sveikatos negalavimų: širdies ritmo sutrikimus, virškinimo trakto problemas ir kitus. Dažnai patiria kasdieninį stresą, turi miego sutrikimus.

Žmonės, turintys tokius ar panašius simptomus, gali tikėtis pagerėjimo. Net ir tradicinės medicinos išgydytiems žmonėms su įvairiausiais fiziniais ar dvasiniais simptomais buvo padėta išlaisvinant ir ištiesinant jų dvasinį stuburą.

⭐Daugiau informacijos: https://www.dvasinistiesinimas.lt/dva...

Dvasinio stuburo ištiesinimo seansus atlieka Rūta Černiauskaitė - Ruta Healing centre įkūrėja, Reiki meistrė-mokytoja, dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė, Karuna Reiki ir Aurasoma praktikė, sąmonės transformacijos meistrė.

⭐www.dvasinistiesinimas.lt
⭐Instagram https://www.instagram.com/ruta_healing/
⭐Facebook https://www.facebook.com/rutahealingc...

Žiūrėkite PressJazz TV

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.