Prenumeruokite naujienlaiškį

Japoniją branduolinėmis bombomis subombardavo 26 sąjungininkai 2020 08 06

2020 08 08

https://www.ekspertai.eu/atsakomybe-uz-japonijos-miestu-subombardavima-branduolinemis-bombomis-gulasi-ir-ant-rusijos/

Rugpjūčio 6 d. Japonijoje, Hirošimos mieste, paminėtos 75-tosios miesto branduolinio bombardavimo metinės.

Valstybinis transliuotojas, vadovaujamas Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės (Gebelsčiauskaitės), parengė apie tai reportažą ir parodė laidoje „Panorama“.

Moteris bei jos komanda ir vėl pademonstravo aukštąjį pilotažą – per visą reportažą nė karto neužsiminta, o kokia gi konkrečiai valstybė numetė tas baisias bombas, pradžioje ant Hirosimos, o netrukus ir ant Nagasakio?

Čia panašiai, jeigu kalbėtume apie Antrąjį pasaulinį karą bei Holokaustą ir nė karto neužsimintume apie nacistinę Vokietiją.

Tačiau reportaže galantiškai atskleidžiama, kad šias bombas ant Japonijos numetė sąjungininkai. Kitaip tariant atsakomybę už šį nusikaltimą – Japonijos miestų subombardavimą branduolinėmis bombomis – gula ne ant kokios nors vienos valstybės, o 26 valstybių, tame tarpe ir Tarybų Sąjungos (t.y. ir Rusijos, kuri de jure ir de facto yra Tarybų Sąjungos teisių perėmėja).

Ekspertai.eu primena, kad remiantis 1942 m. sausio 1 d. priimta Jungtinių Tautų deklaracija, susivienijo 26 Sąjungininkų valstybės. Neoficialaus vadinamajo Didžiojo Trejeto (angl. „The Big 3“) aljanso, kurį sudarė Jungtinė Karalystė, Tarybų Sąjunga ir Jungtinės Valstijos, priimti sprendimai turėjo lemiamos reikšmės sąjungininkų strategijai karo metu visame pasaulyje.

Pabrėžiama, kad šiuo metu branduolinė grėsmė ateina iš Kinijos ir Šiaurės Korėjos.

Todėl valstybinio transliuotojo reportaže pabrėžiamas išskirtinis Jungtinių Amerikos Valstijų vaidmuo ginant Japoniją. Atskleidžiama, kad Jungtinių valstijų branduolinis skėtis saugo Japoniją – JAV yra įsipareigususi ginti Japoniją savo branduolinaiis ginklais.

Žiūrėkite PressJazz TV

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.