Z. Jedinskio atsakas L. Kasčiūnui • 2019 10 15

2019 10 21

http://www.ekspertai.eu/zmoniu-partijos-nacikas-kriuktelejo-bandydamas-igelti-lenkuitaciau-pastarasis-jam-gerokai-ikando99863/

Žmonių partijos naciku tituluojamas, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko pavaduotojas Laurynas Kasčiūnas spalio 11 d. kreipėsi į Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį, prašydamas jo inicijuoti leidimo dirbti su slapta informacija neturinčio parlamentaro Zbignevo Jedinskio pašalinimą iš NSGK komiteto pakaitinių narių.

Žmonių partijos atstovas taip pat iškėlė klausimą, ar apskritai Z. Jedinskis yra lojalus Lietuvos valstybei bei gali likti Seimo nariu.

Po eilinės L. Kasčiūno provokacijos į tai sureagavo pats Z. Jedinskis.

„Trečdalis parlamentarų neturi leidimo dirbti su įslaptinta informacija ir vis tiek dalyvauja NSGK posėdžiuose. Aš irgi turiu teisę juose dalyvauti, to man Seimo statutas nedraudžia, o ir minėtą leidimą turiu“, - trumpai ir aiškiai paaiškino Z. Jedinskis.

Taip pat šia proga politikas spalio 15 d. dieną surengė spaudos konferenciją Seime, kur plačiau pakomentavo Žmonių partijos naciko kriuktelėjimą.

Jis priminė, kad kol kas pats L. Kasčiūnas kelia nemažai klausimų, dėl jo tarnystės svetimų valstybių specialiosioms tarnyboms už piniginį atlygį.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.