VT reportažas apie V. Putino atsaką • 2019 12 21

2019 12 22

http://www.ekspertai.eu/vladimiras-putinas-sureagavo-i-europos-parlamento-rezoliucija-minint-molotovo-ribbentropo-pakto-80-asias-metines/

Šių metų rugpjūtį, minint Molotovo-Ribbentropo pakto 80-ąsias metines, Europos Parlamentas priėmė rezoliuciją, kuria Maskvos „pastangas iškreipti istorinius faktus ir pateisinti sovietinio totalitarinio režimo įvykdytus nusikaltimus“ pavadino informacinio karo prieš demokratišką Europa dalimi.

„Europos Parlamentas (...) ragina Komisiją imtis ryžtingų kovos su šiais veiksmais priemonių“, – rašoma rezoliucijoje.

Viena iš rezoliucijos autorių – Lietuvos interesus Europos Parlamente atstovaujanti Rasa Juknevičienė – per diskusijas dėl šio dokumento sakė, kad rezoliucija „yra ne tik apie praeitį, bet ji skirta ateičiai, jaunajai kartai, kad ši istorija niekada nepasikartotų, o išlikusios Europos padalijimo linijos išnyktų galutinai“.

Štai ką apie visa tai gruodžio 20 d. pasakė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, tuo pačiu paviešines labai įdomius dokumentus, priminęs svarbias Antrojo pasaulinio karo politikų išsakytas mintis bei pažadėjęs apie tai parašyti straipsnį. Savo pasisakyme V. Putinas taip pat paminėjo ir Lietuvą bei jos pasirašytą sutartį su fašistine Vokietija dėl Klaipėdos krašto.

Čia galima pasiklausyti, kaip visa tai gruodžio 21 d. nušvietė valstybinis transliuotojas laidoje „Panorama“

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.