Prenumeruokite naujienlaiškį

VRK, konstitucija ir protingumo kriterijus. Vygantas Pundzevičius ir Kazimieras Juraitis. 2021 02 12

2021 02 12

VRK, Konstitucija ir protingumo kriterijus. Vygantas Pundzevičius ir Kazimieras Juraitis. 2021 02 12
Vakar (t.y. 2021m. vasario 11d.) Vyriausioje Rinkimų Komisijoje įvyko posėdis, kuriuo ne tik iš esmės paneigiama dalis LR Konstitucijos, bet ir atidaromi vartai manipuliacijoms rinkimų rezultatais, kai atsakomybė už trečiųjų šalių veiklą primetama tiesioginiamas rinkiminės kampanijos dalyviams.
Remiantis VRK nutarimu, nuo šiol per bet kuriuos rinkimus juridiniai asmenys galės agituoti už kandidatą į LR Seimą, o atsakyti už tai turės ne juridiniai asmenys, o patys kandidatai!
Jeigu Vyriausiasis Administracinis teismas šio nutarimo nepakeis, tokie principai (kai trečiosios šalys gali agituoti už kandidatą, šiam apie tai nežinant, o atsakomybė už agitacinę veiklą priskiriama kandidatui) įsigalios per artimiausius - savivaldos - rinkimus jau ateinančiais metais.

Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, kviečiame paremti: Patreon platformoje patreon.com/KazimierasJuraitis; Tiesiogiai pervedant per PayPal paypal.me/PressJazzTV; Bankiniu pavedimu - VŠĮ "Kaisakas", LT477300010078090515 Paskirtyje nurodant ''Auka''.

Žiūrėkite PressJazz TV

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.