Prenumeruokite naujienlaiškį

Visi žino, kur yra Deimantė Kedytė | Kazimieras Juraitis | 2020 12 21

2020 12 22

Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, kviečiame paremti: Patreon platformoje patreon.com/KazimierasJuraitis; Tiesiogiai pervedant per PayPal paypal.me/PressJazzTV; Bankiniu pavedimu - VŠĮ "Kaisakas", LT477300010078090515 Paskirtyje nurodant ''Auka''.

Jungtinėse Tautose nagrinėjamoje advokato profesoriaus Stanislovo Tomo byloje prieš Lietuvą, dėl Vyriausiosios rinkimų komisijos galimo sukčiavimo skaičiuojant visuomeninio komiteto „Stanislovo Tomo sąrašas“ surinktus parašus 2019 m. rinkimuose į Europos Parlamentą, LR Vyriausybės atstovė Europos Žmogaus Teisių Teisme (EŽTT) Karolina Bubnytė-Širmenė, kuri taip pat yra atsakinga ir už Vyriausybės bendravimą su Jungtinėmis Tautomis, atskleidė daug įdomių dalykų.

Kaip žinoma, tuos parašus be liudininkų vienantvėje skaičiavo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) narys Andrius Puksas, kuris nustatė, kad trūksta 15 parašų. Kilus pagrįstiems įtarimams dėl VRK darbuotojo sąžiningumo ir buvo kreiptasi į Jungtines Tautas prašant išsiaiškinti, ar A. Puksas turėjo teisę vienas tikrinti tuos parašus (kurių buvo surinkta kelias šimtais daugiau, negu reikalaujama).

Pirmiausia K. Bubnytė-Širmenė Jungtinėms Tautoms parašė, kad S. Tomo rinkiminis komitetas dalyvavo rinkimuose ne tam, kad dalyvautų rinkimuose, o tam, kad būtų sukurta dirbtinė problema ten, kur jos nėra, su tikslu apšmeižti Lietuvą tarptautiniu mastu.

Įdomi detalė – byloje ar VRK darbuotojas A. Puksas, tikrindamas parašus ir nepriskaičiavęs 15 parašų, turėjo teisę tai daryti vienas, K. Bubnytė-Širmenė Jungtinėms Tautoms viską papasakojo apie Lietuvos didvyrio-nacių kolaboranto Jono Noreikos-Generolo Vėtros atminimo lentą bei valstybės vardu pradangintą Deimantę Kedytę.

„Stanislovas Tomas meluoja, kad Deimantė Kedytė dingo, kai kiekvienas lietuvis žino, kad ji yra saugoma“, - Jungtines Tautas informavo K. Bubnytė-Širmenė.

Todėl LR Vyriausybės atstovė prašo, kad S. Tomui būtų uždrausta iki gyvos galvos ką nors atstovauti Jungtinėse tautose.

Taip pat K. Bubnytė-Širmenė informavo Jungtines Tautas, kad S. Tomas neuturi jokios teisės komentuoti, ką Lietuvos Vyriausybė rašo apie Deimantę Kedytę. Kaip įrodymą tokių komentarų, K. Bubnytė-Širmenė Jungtinėms Tautoms pateikė įrodymą – vieną ekspertai.eu publikaciją.

Pasak Vyriausybės atstovės, S. Tomas komentuoti neturi jokios teisės todėl, nes Deimantės Kedytės byla yra konfidenciali.

Taip pat K. Bubnytė-Širmenė informavo Jungtines Tautas, kad S. Tomas meluoja teigdamas, jog dokumentus siunčiamus dėl Deimantės Kedytės pasirašinėja K. Bubnytė-Širmenė, kai, pasak moters, tai daro Teisingumo ministras (ekspertai.eu primena ir atkreipia dėmesį – rašto iš Teisingumo ministerijos dėl Deimantės Kedytės, siųsto Jungtinėms Tautoms, iš viso niekas nedrįso pasirašyti).

Vyriausybės rašte Jungtinėms Tautoms K. Bubnytė-Širmenė pabrėžia, kad S. Tomas vykdo savo kampanija prieš Lietuvos Vyriausybę per ekspertai.eu. Kaip to įrodymą moteris pateikė vieną video, kuriame S. Tomas teigia, kad
Mykolo Riomerio universitetas yra vienas iš blogiausiu pasaulyje.

Vyriausybės rašte K. Bubnhytė-Širmenė atkreipia dėmesį, kad S. Tomas nuolatos klaidina ne tik Jungtines Tautas, bet ir Lietuvos žmones, todėl ji prašo S. Tomui uždrausti komentuoti tai ką K. Bubnytė-Širmenė rašo Jungtinėms Tautoms ne tik Deimantės Kedytės byloje, bet visose bylose.

„Jis neadekvačiai piktnaudžiauja teisinėm žiniom“, - Jungtines Tautas apie S. Tomo piktnaudžiavimą perspėjo Lietuvos Vyriausybės atstovė.

Pasak K. Bubnytės-Širmenės „S. Tomo skundas dėl rinkimų ją šokiravo“.

Todėl K. Bubnytė-Širmenė prašo Jungtinių Tautų nubausti S. Tomą, nes „jis tampa vis drąsesnis ir drąsesnis“.

Pasak moters, kiekvienu skundu S. Tomas tyčiojasi iš teisingumo.

„Kiekvienas skundas nusiųstas į Jungtines Tautas yra pasityčiojimas iš teisingumo“, - rašo K. Bubnytė-Širmenė apie S. Tomą.

Pasak Vyriausybės atstovės, „blogai kai kiekvienas S. Tomo skundas yra priimamas be jokio filtro“ (ekspertai.eu primena, kad skirtingai negu Jungtinėse Tautose, kur nėra filtro, EŽTT tokiu filtru dirba teisėjas Egidijus Kūris, kuris dar iki teismo atmetinėja 90 proc. Lietuvos piliečių bylų).

K. Bubnytė-Širmenė prašo Jungtinių Tautų atkreipti dėmesį į tai, kad 90 proc. laimėtų skundų prieš Lietuvą pirmame etape yra vien S. Tomo skundai.

„Tai diskredituoja Jungtines Tautas žmonių akyse ir atima brangų Lietuvos Vyriausybės laiką“, - rašo moteris.

Taip pat minėtoje byloje dėl VRK darbuotojo A. Pukso, kuris kažkodėl vienas be liudininkų skaičiavo surinktus parašus, K. Bubnytė-Širmenė prašo Jungtinių Tautų, kad pasmerktų S. Tomą už Lietuvos didvyrio-nacių kolaboranto Jono Noreikos-Generolo Vėtros lentos sudaužymą, nors šiam įvykiui nagrinėti Jungtinėse Tautose yra visai była, kur pirmąjį šios bylos etapą S. Tomas jau taip pat laimėjo.

Žiūrėkite PressJazz TV

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.