Prenumeruokite naujienlaiškį

Valstybinis transliuotojas sako daug netiesos apie veido kaukes 2020 09 03

2021 02 16

M. Garbačiauskaitės-Budrienės skelbiami FAKTAI apie veido kaukes akivaizdžiai melagingi

https://www.ekspertai.eu/mgarbaciauskaites-budrienes-skelbiami-faktai-apie-veido-kaukes-akivaizdziai-melagingi/

Ne vienas žmogus skundžiasi, kad veido kaukės sukelia ne tik psichologinį diskomfortą, tačiau ir sunkina kvėpavimą, blogina bendrą savijautą.

Internetinėse vaizdo platformose publikuotų nedidelių eksperimentų, kai su specialiais prietaisais buvo matuojama anglies dioksido koncentracija po veido kaukėmis, neliko. Tokie įrašai buvo užblokuoti ar iš viso panaikinti.

Apie žmones, kurie bandė aiškintis veido kaukių žalą, buvo skelbiama, kad jų eksperimentai neatitinka tikrovės, jie tiesiog melagingi.

Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai išgirdę kokį nors klausimą apie veido kaukes, vengia ką nors paaiškinti ir tiesiog teigia, kad jei teisės aktuose nustatyta, kad jas reikia dėvėti, tai ir reikia dėvėti.

Liepos 28 d. valstybinis transliuotojas taip pat parengė reportažą apie tai ir nustatė, kad veido kaukės visiškai nekenkia.
 Reportažas taip ir buvo pavadintas „KAUKES DĖVĖTI NEPAVOJINGA”.

Apie visa tai ir daugiau rugsėjo 3 d. ekspertai.eu laida „Aktualus skambutis“, kurios metu taip pat buvo atliktas nedidelis eksperimentas. Atsakingos institucijos žodžiu tai komentuoti atsisakė, visus klausimus paprašė parašyti raštu.

Žiūrėkite PressJazz TV

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.