Vaizdo įrašuose stebimi oro reiškiniai lieka „nenustatyti“

2020 05 05

Nežemiškų civilizacijų invazijos pradžia ar Rusijos kiberhibridohidroturbinė ataka prieš laisvąjį pasaulį? http://www.ekspertai.eu/nezemisku-civilizaciju-invazijos-pradzia-ar-rusijos-kiberhibridohidroturbine-ataka-pries-laisvaji-pasauli/

JAV gynybos departamentas leido paviešinti tris neklasifikuotus karinio jūrų laivyno vaizdo įrašus, iš kurių vienas buvo padarytas 2004 m. lapkričio mėn., o kiti du – 2015 m. sausio mėn., kurie buvo viešai paskelbti po nesankcionuotų nutekinimų 2007 ir 2017 m.

JAV karinis jūrų laivynas anksčiau pripažino, kad šie vaizdo įrašai, platinami viešoje erdvėje, iš tikrųjų buvo karinio jūrų laivyno vaizdo įrašai.

Atlikęs nuodugnią analizę, departamentas nustatė, kad paviešinus šiuos neklasifikuoto vaizdo įrašus neatskleidžiama jokių delikačių galimybių ar sistemų ir netrukdo jokiems vėlesniems karinių įsibrovimų į oro erdvę tyrimams dėl nenustatytų oro reiškinių.

DOD (Department of Defense) paviešino vaizdo įrašus, norėdamas išsklaidyti bet kokias visuomenės klaidingas mintis, ar skleidžiama medžiaga buvo tikra, ar yra daugiau vaizdo įrašų. Vaizdo įrašuose stebimi oro reiškiniai lieka „nenustatyti“.

Paviešintus vaizdo įrašus galite rasti „Naval Air Systems“ komandos FOIA skaitykloje.

Paremti mus galima šiais būdais:
Patreon platforma – https://www.patreon.com/PressJazzTV
PayPal – paypal.me/PressJazzTV
Arba kitais būdais nurodytais www.pressjazz.tv – meniu / Parama

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.