V. Bakas paaiškino apie kaltinimus R. Karbauskiui • 2018 07 26

2018 07 27

Po liepos 14 d. NATO Parlamentinės Asamblėjos prezidentės, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko pavaduotojos, konservatorė konservatorės Rasos Juknevičienės paskelbtos skandalingos informacijos apie tai, kad Seimo daugumos lyderis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos vadovas Ramūnas Karbauskis yra Kremliaus projektas ir vykdo hibridinį karą prieš Lietuvą, PressJazz pasidomėjo, ką apie tai mano NSGK pirmininkas Vytautas Bakas.

Pasak V. Bako, kad R. Karbauskis yra Kremliaus projektas ir vykdo hibridinį karą prieš Lietuvą, tai normali politinė retorika.

„Tai, kad vyksta diskusija tarp pozicijos ir opozicijos yra tikrai normalu, jeigu jos nebūtų, tai tada galbūt reikėtų susirūpinti“, - teigia V. Bakas.

Pasak žaliojo valstiečio, esame pakankamai konservatyvūs, kalbant apie politinę diskusiją, palyginus Lietuva su kitomis Europos šalimis ar JAV.

„Jokių grėsmių, kad žmonės kalbasi aš nematau“, - teigia V. Bakas PressJazz žurnalistui Kazimierui Juraičiui komentuodamas R. Juknevičienės informaciją apie R. Karbauskio sąsajas su Kremliumi ir jo vykdomą hibridinį karą prieš Lietuvą.

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.