Už Somalio piratus Rusija dar blogiau 2019 06 10

2019 06 11

http://www.ekspertai.eu/prekyba-su-somalio-piratais-zymiai-mazesnis-blogisnegu-prekyba-su-rusija/

Mokesčių mokėtojų pinigais išlaikomas ir iš komercinės reikalmos prisiduriantis LRTDELFI pranešė, kad Klaipėdos uostas – viena iš įmonių, kuri įsivėlė į abejotinus pirkimus.

Paaiškėjo, kad Susisiekimo ministerijai pavaldžios įstaigos vykdė pirkimus su įmonėmis, susijusiomis su Rusija. O kai kuriomis rusiškomis įmonės bendradarbiauja ir mūsų šalies kariuomenė.

Gynybos ekspertas Vaidotas Malinionis birželio 10 d. LRTDELFI laidai „Panorama“ atskleidė, kad gynybos sritis turi būti ypač saugoma nuo įtartinų pirkimų.

Anot V. Malinionio, parduodama įranga gali būti naudojama šnipinėjimui, tam kelią gali užkirsti stipresnė viešųjų pirkimų kontrolė ir reglamentavimas.

„Informacijos nutekėjimas gali būti, gali būti korupciniai santykiai užmezgami su asmenimis ir per juos daromas poveikis. Aš tokį pavyzdį mėgstu pasakyti – kodėl niekam nekyla minčių pradėti verslą su Somalio piratais. Savaime natūralu – piratai – blogai, bet piratai žymiai mažesnis blogis negu gangsterių kompanija, kuri yra Rusijoje“, - pasakė V. Malinionis.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.