Prenumeruokite naujienlaiškį

Trampas ir Mes | Suverenas iš Ilinojaus ir Kazimieras Juraitis | 2021 03 02

2021 03 02

Trampas ir Mes | Suverenas iš Ilinojaus ir Kazimieras Juraitis | 2021 03 02
Kazimierai,
Vakar klausiausi Trump’o kalbos CPAC (konservatyviosios Amerikos sąjungos renginys), kuri praktiškai atitinka kasmetinę prezidento kalbą sakomą kongrese arba jo politinių ralių pasisakymus. Pernelyg nieko naujo nebuvo pasakyta, bet Trump’as dar kartą patvirtino, kad jis nepasiduos, toliau kovos, kad nepripažįsta pralaimėjimo. Taip pat buvo paneigtas planas įkūrti naują partiją, bus siekiama tęsti Respublikonų partijos apsivalymą ir atnaujinimą. Trump’as kritikavo Biden’o administracijos veiksmus dėl imigracijos, darbų naikinimo, energetinės nepriklausomybės griovimo, sankcijų Iranui panaikinimo, grįžimo į Paryžiaus Akordą, Pasaulio Sveikatos Organizaciją, moterų sporto naikinimą ir t.t. Naujajame Biden’o pakete, skirtame financinės situacijos palengvinimui nukentėjusiems dėl Covid, iš skirtų 1,9 trilijonų tik 9% lėšų susiję su Covid, o visa kita suma - demokratų išsidalijimas savo skoloms arba projektams, bei pinigų plovimas per pagalbą užsienio šalims. Taip pat buvo galima suprasti, kad Trump’as planuoja dalyvauti kituose rinkimuose, tik neaišku, ar tai įvyks po 4 metų, ar nuvertus nelegalią Biden’o administraciją, nes tiesioginės užuominos apie galimą armijos įsikišimą nebuvo, o 4 metai Biden’o būtų pernelyg kenksmingi šaliai. Galbūt todėl įveiklintas ir paskelbtas naujas Trump’o judėjimas “Save America” arba Gelbėk Ameriką, apie kurį daugiau informacijos rasite www.donaldjtrump.com. Labai panašu, kad tai Respublikos atstatymo judėjimas, nes aprašyme kalbama apie Konstituciją, žmonių teises, pasipriešinimą tironiškam diktatui ir taiką su kitomis šalimis - tai, apie ką mini ir NESARA/GESARA.
Visa tai gerai, bet žmonėms nereikia pažadų, žmonės laukia konkrečių veiksmų. Kuomet prieš rinkimus Trump’as pelnytai kritikavo Biden’ą už jo “pažadus”, įvardindamas, kad per ilgą politinę karjerą jis, kaip ir beveik visi kiti politikai, daug kalba, bet nieko nedaro, tai dabar tą patį beveik galima pritaikyti ir pačiam Trump’ui. Kodėl beveik, ogi todėl, kad viskas kas daroma esti užslėpta, nepaviešinama ir visą informaciją reikia pačiam susirasti, kas užima daug laiko ir energijos. Šitaip slapukaudamas Trumpa’as virsta naujuoju drakonu, nors dar net nėra nenugalėjęs dabartinio drakono arba kabalos. Gal esti klaidinga taip manyti, gal tokia žmonių žadinimo taktika ilgainiui pasitvirtins, bet kol tai įvyks aš grįšiu į savo pasaulį ir toliau gyvensiu suvereno gyvenimą, ignoruodamas sistemą ir jų neteisėtus statutus, įsakus, taisykles.

Sėkmės!

Suverenas iš Ilinojaus

Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, kviečiame paremti: Patreon platformoje patreon.com/KazimierasJuraitis; Tiesiogiai pervedant per PayPal paypal.me/PressJazzTV; Bankiniu pavedimu - VŠĮ "Kaisakas", LT477300010078090515 Paskirtyje nurodant ''Auka''.

Žiūrėkite PressJazz TV

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.