Tekstas išskirtinai sudėtingas • 2020 01 13

2020 06 04

K. Bubnytė-Širmenė informavo, kad jau yra EŽTT vertimas dėl slapto V. Adamkaus kalėjimo, bet vertimo dar nėra http://www.ekspertai.eu/kbubnyte-sirmene-informavokad-jau-yra-eztt-vertimas-del-slapto-vadamkaus-kalejimobet-vertimo-dar-nera101752/

Lietuvos Vyriausybės atstovas Europos Žmogaus Teisių Teisme (EŽTT) Karolina Bubnytė-Širmenė birželio 3 d. Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto posėdyje pristatė metinę atskaitą apie savo nuveiktus darbus.

Atsakydama į Seimo narių klausimus ji informavo, kad jau yra išverstas EŽTT sprendimas Lietuvai dėl slaptojo prezidento Valdo Adamkaus kalėjimo į valstybinę lietuvių kalbą.

Tačiau, kadangi tekstas yra išskirtinai sudėtingas (verčiama jau dvejus metus), Teisingumo ministerijos specialistai baiginėja tik dalykinį redagavimą, kitaip tariant vertimo dar nėra, nes turi būti užtikrinta aukščiausia vertimo kokybė, kadangi tekstas ypatingos svarbos.

K. Bubnytė-Širmenė pažadėjo, kad vertimas bus pateiktas „artimiausiu metu“.

Prieš tai tas „artimiausiu metu“ buvo žadamas 2018 m. pabaigai, vėliau 2019 m. balandžio mėnesio pradžiai, dar vėliau 2019 m. pabaigai, po to 2020 m. pavasariui.

Paremti mus galima šiais būdais:
Patreon platforma – https://www.patreon.com/PressJazzTV
PayPal – paypal.me/PressJazzTV
Arba kitais būdais nurodytais www.pressjazz.tv – meniu / Parama

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.