Teisingumo nėra nuo pat šios valstybės susikūrimo pradžios • 2012

2018 08 16

http://www.ekspertai.eu/prabego-seseri-metaio-situacija-dar-labiau-paastrejo/

Signatarė Nijolė Oželytė dar 2012 metais teigė, kad Lietuvoje nėra teisingumo nuo pat šios valstybės susikūrimo pradžios.

„Mes esam neteisinėj valstybėj“, - atvirai kalbėjo N. Oželytė apie pedofilijos ir žudymų istoriją, tuo pat metu viešai pripažindama, kad ir Valdo Adamkaus išrinkimas prezidentu taip pat buvo neteisėtas.

Prabėgo šešeri metai, o situacija dar labiau paaštrėjo.

Paaiškėjo, kad dabartinė prezidentė Dalia Grybauskaitė yra ne tik savo biografijos klastotoja (apibendrintoja), bet ir Rusijos Federacijos valstybės paslaptis.

O laisvės šauklys, konservatorių patriarchas, buvęs Aukščiausiojo Sovieto – Atkūriamojo Seimo pirmininkas, profesorius Vytautas Lansbergis, dar ir įžūlus melagis, teigiantis, kad D. Grybauskaitės tėvelis nebuvo NKVD'istas.

Taip pat, kaip labai gerai žinoma, Lietuva nevykdo tarptautinių teismų sprendimų, o kaip valstybė užsiima ir nusikalstomis veikomis. Viso to pasekmė – Lietuva viena labiausiai atsilikusių Europos valstybių, su milžiniška emigracija ir nemenku skurstančiųjų nuošimčiu.

Kuo Lietuva gali girtis – tai valstybingumo šimtmečiu, sparčiausiai augančia ekonomika ir BVP visoje Europos Sąjungoje, bekompromisine pozicija vis labiau agresyvėjančuiis Rusijos atžvilgiu, siekiu skirti 4 procentus krašto gynybai nuo BVP bei sparčiu mišku kirtimu plečiant karinius poligonus, kur komfortabiliai galėtų savo įgūdžius tobulinti NATO partneriai.

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.