Teisingumo ministras nenuėmė apynasrio antstoliams • 2019 12 06

2019 12 07

http://www.ekspertai.eu/-teisingumo-deformacijos-nenugalima-teisingumo-ministro-instrukcija-antstoliams100267/

Šių metų pradžioje Teisingumo ministras Elvinas Jankevičius oficialiai ir iškilmingai paskelbė, uždėjęs apynasrį godiems ir nesąžiningiems antstoliams.

Buvo pranešta, kad nuo šiol sprendimų vykdymo procesas taps skaidresnis, aiškesnis ir, kas labai svarbu, pigesnis.

„Nauja tvarka bus aiškesnė, todėl antstoliai negalės piktnaudžiauti ir jų paslaugos atpigs“, - garsiai kalbėjo ministras.

Kodėl gi tas nepasijautė žmonėms, iš kurių antstoliai vis dar išieško skolas? Viskas paprasta – ministrui vertėjo neuždėti, o nuimti anksčiau jau uždėtą antstoliams apynasrį.

O juk tiek nedaug tereikėjo – neriboti antstolių imti mažesnį atlygį už savo paslaugas, leisti antstoliams pratęsti terminą skolai sumokėti geruoju, suvienodinti būtinųjų vykdymo išlaidų įkainį, nepriklausomai nuo išieškomas skolos dydžio, ir pagaliau įsteigti kartu su VĮ „Registrų centras“ skolininkų registrą, kuris būtų privalomas vykdymui bankams bei unijoms.

Ekspertai.eu primena, kad E. Jankevičius garsėja ne vienu keistu poelgiu. Pavyzdžiui jis yra pripažinęs, kad nežino, kiek Lietuvos valstybė yra iš viso pralaimėjusi bylų tarptautiniuose teismuose ir kiek iš viso nuostolių dėl to yra patyrę visi šalies mokesčių mokėtojai.

Būtent vadovaujant šiam ministrui, jau daugiau negu pusantrų metų į lietuvių kalbą verčiamas, tačiau niekaip iki šiol taip ir neišverčiamas Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) sprendimas Lietuvai dėl taip vadinamo slaptojo prezidento Valdo Adamkau kalėjimo, kuriame už solidų atlygį – milijonus dolerių – buvo neteisėtai laikomi ir kankinami žmonės.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.