Teisingumo deformacijos: ŠEDBARAS • 2019 11 30

2019 12 02

http://www.ekspertai.eu/-teisingumo-deformacijos-sedbaras100230/

Kaip pavadinti žmogų, kuris buvo užėmęs vienas aukščiausių pareigų teisėsaugoje, vyriausybėje, būdamas vienu iš profesionaliausių teisininkų mūsų valstybėje inicijuoja įstatymų pakeitimus, kurie prieštarauja pagrindiniam šalies įstatymui – Konstitucijai?

Kaip pavadinti žmogų, kuriam rinkėjai suteikė galias ir reikalingus įrankius tarnauti jiems ir kurti jų gerovę, o jis aktyviai rūpinosi tik savo rato interesais?
Veikė tokiu būdu, kad naikino žmonių grupes ekonomiškai, mažindamas valstybės gaunamas pajamas ir didindamas migracijos mąstą?

Pavadinimą tokiam žmogui parinksite jūs, o mes jums atskleisime jo pavardę – tai visiems labai gerai žinomas Žmonių partijos atstovas ŠEDBARAS.

Naujas „PressJazz TV“ laidų ciklas „Teisingumo deformacijos“ būtent apie tai, kaip ir kas mūsų valstybėje iškraipo teisingumą ir dėl ko Lietuva negali didžiuotis ir nuolatos turi tenkintis Europos Sąjungos galinių vagonų laurais.

Šio ciklo laidose pirmiausia bus nagrinėjami įstatymai, kokie jie, kaip jie priiminėjami, taip pat komentuojami teismų sprendimai, prokurorų veiksmai.

Tai nėra gerai. Visa tai reikia keisti.

Laida parengta bendradarbaujant su Teisingumo ir teisės tyrimų centru.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.