Tarybinės okupacijos laikais buvo per daug miškų • 2019 02 14

2019 02 15

http://www.ekspertai.eu/pressjazz-pokalbiaiboeing-737-kapitonas-vradavicius-apie-beatodairiskai-niokojama-lietuvos-gamta/

Liūdnai juokinga, kai dėl naikinamų Lietuvos miškų plotų tarpusavyje ginčyjasi ir pešasi dvi didelės organizacijos – NATO ir IKEA – o mūsų bebalsė valstybė nuolankiai lieka nuošaly.

Labai įdomi detalė: paaiškėjo, kad tarybinės okupacijos laikais Lietuvoje buvo prikurta per daug parkų ir žalių zonų, o tai neatitinka nūdienos reikalavimų, todėl ir reikia sparčiai kirsti miškus, nes jis kitaip pražus – būtent tokios nuostatos laikosi mūsų valdžios atstovai.

Apie tai ir dar daugiau vasario 14 d. „PressJazz pokalbiuose“ šnekėjosi Boeing 747 kapitonas Vytautas Radavičius ir laidos vedėjas Audrius Nakas.

Atkreipiame dėmesį, kad ši laida buvo planuota 35 minučių trukmės. Tačiau, kadangi pirmosios laidos, kurioje lygiai prieš savaitę dalyvavo V. Radavičius, įrašas sulaukęs nemažai peržiūrų, miškus ginančios acociacijos „Gyvas miškas“ reikalavimu turėjo būti panaikintas iš interneto, nauja laida buvo visiškai nekupiuruota iki numatyto laiko, nors kai kuri anksčiau išsakyta informacija ir kartojosi. Tačiau neabejojame, kad tai, kas išsakoma šioje laidoje, bus labai naudinga ir įdomu.

www.pressjazz.tv
www.ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.