Prenumeruokite naujienlaiškį

Tarptautinis geros kaimynystės forumas su nauja teisėja. 2022 11 18

2022 11 18

Tarptautinis geros kaimynystės forumas su nauja teisėja. 2022 11 18

Penktadienį surengus parengiamąjį posėdį asociacijos „Tarptautinis geros kaimynystės forumas“ likvidavimo byloje, kaip trečiasis asmuo joje dalyvaujantis Kazimieras Juraitis pareiškė nušalinimą naujai paskirtai teisėjai Enrikai Janušonienei.

Dėl nušalinimo spręs teismo pirmininkė. Bylos nagrinėjimas kol kas nepradėtas.

„Po pirmo posėdžio įvyko masinės kratos, mums visiems ikiteisminis tyrimas, mums draudžiama tarpusavyje bendrauti, todėl mus neįmanoma pasiruošti bylai, Erika Švenčionienė pabendravo su Dmitrijumi Glazkovu, vadinasi, teismas mus tai verčia daryti, ryšio priemonės, telefonai, iš mūsų atimti. Jūs irgi vykdote užsakymą, jeigu vykdote užsakymą – jums nušalinimas. Faktų visuma rodo, kad nusikalstamos grupuotės, kuri vadinama šaika, užsakymą vykdote“, – posėdyje teisėjai pareiškė K. Juraitis.

Vilniaus regiono apylinkės teismo Vilniaus rajono rūmų posėdyje nuotoliniu būdu iš Kauno tardymo izoliatoriaus dalyvavo ir organizacijos steigėjas, už šnipinėjimą Rusijai bausmę atliekantis Algirdas Paleckis. Jis nušalinimą palaikė.

Tai antras kartas, kai nuo šios bylos mėginama nušalinti teisėją. Pirmasis parengiamasis posėdis turėjo vykti spalio 21 dieną, tačiau tada pagal trečiųjų asmenų prašymą buvo nušalintas teisėjas Vilmantas Ambrulevičius.

Įvertinusi visus teisėjo veiksmus ruošiantis bylos nagrinėjimui ir po pareiškimo dėl nušalinimo pateikimo, teismo pirmininkė konstatavo, kad jie gali kelti abejonių dėl teisėjo V.Ambrulevičiaus nešališkumo. Byla buvo paskirta nagrinėti teisėjai E. Janušonienei.

Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, kviečiame paremti. Kadangi šiuo metu VšĮ "Kaisakas" banko sąskaita uždaryta, o į privačią Kazimiero Juraičio sąskaitą nepatenka parama, nes ją pagal VSD nurodymą blokuoja SWEDbankas, asmeninę veiklą galima paremti tik grynaisiais, dyzeliniu kuru, apmokant tel. sąskaitas ir panašiais būdais.

Žiūrėkite PressJazz TV

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.