Tai nebus karas, tai bus diskusija su pasekmėm • 2020 02 08

2020 02 08

http://www.ekspertai.eu/teismo-vikingastai-nebus-karastai-bus-diskusija-su-pasekmem/

Po to, kai Teismo Vikingas paviešino dviejų dalių vaizdo medžiagą apie tai, kad nacionalinio stadiono Vilniuje vykdomas projektas yra labai didelis korupcinis atvejis, ekspertai.eu kreipėsi į Specialių tyrimų tarnybą (STT).

STT nuramino, kad jiems situacija žinoma ir jie viską įdėmiai stebi, tačiau tyrimo nepradės, nes toks žingsnis gali būti neteisėtas.

Vasario 8 d. „PressJazz pokalbiuose“ apie susiklosčiusią situaciją pasikalbėjo pats Teismo Vikingas bei laidos vedėjas Audrius Nakas.

Laidos metu buvo pateikti konstruktyvūs siūlymai Vilniaus savivaldybės viršininkams – pirmiausia Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriui Povilui Poderskui, siūlant jam iš savo kišenės grąžinti 55 tūkstančių eurų sumą už padarytą ankstesnę klaidą, brangiai vietoj pigiai nugriaunant Profsąjungos pastatą ant Tauro kalno.

I kitą laidą buvo pakviestas Vilniaus meras Remigijus Šimašius bei jau minėtas P. Poderskis, dalyvauti pokalbyje apie nacionalinį stadioną, kur minėti liberalai nemokamai (skirtingai megu tik kokybiškos informacijos portale 15min.lt, kur Vilniaus miesto vadovams reikia mokėti pinigus, norint išsakyti savo nuomonę) ir plačiau pristatytų savo megaprojekto (suma šio projekto – virš milijardo litų) detales.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.