Sukčiauti sunkiu valstybei metu – nepatriotiška • 2020 05 06

2020 05 06

Koronavirusas valstybės sukčiams geras metas

2020 m. gegužės 6 d. įvyko Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime apie tai, kaip valdžia moko sukčiauti koronaviruso pretekstu. Dalyvavo buvęs LR Seimo narys Audrius Nakas.

2020 m. balandžio 15 d. signataras Z. Vaišvila ir A. Nakas kreipėsi į Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybą (FNTT) dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo dėl neegzistuojančio „COVID-19 pasekmių mažinimo fondo“ veiklos.

Kaip žinoma, informaciją, kad šis fondas neegzistuoja, patvirtino ne tik Juridinių asmenų registro duomenys, bet ir finansų ministras Vilius Šapoka, kuris patvirtino ir tai, kad Finansų ministerija valdo ir tvarko šį neegzistuojantį fondą, kuris renka ir skirsto aukojamas lėšas.

FNTT specialistai įsigilinę į problemą atskleidė, kad viskas čia yra gerai.

Paaiškėjo, kad Lietuvoje bet kas gali atidaryti sąskaitą kuriame nors banke, tą sąskaitą paskelbti esant fondu ir rinkti pinigus savo tikslams įgyvendinti.

Ir nors tai visiškai prieštarauja galiojantiems Lietuvos Respublikos įstatymams, tačiau, FNTT tyrėjų nuomone, taip daryti galima daryti.Paremti mus galima šiais būdais:
Patreon platforma – https://www.patreon.com/PressJazzTV
PayPal – paypal.me/PressJazzTV
Arba kitais būdais nurodytais www.pressjazz.tv – meniu / Parama

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.