Spurga pritaria Juknevičienės nuomonei • 2018 08 05

2018 08 07

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Vytauto Bako pavaduotoja, konservatorė Rasa Juknevičienė koridoriuje aiškinosi, ar Seimo narys, žaliasis valstietis Mindaugas Puidokas ištyrė Rusijos įtaką Karbauskiui.

Tai pavyko užfiksuoti valstybinio-komercinio transliuotojo LRT žurnalistams.

R. Juknevičienę supykdė M. Puidoko su grupe kitų Seimo narių užduoti klausimai Valstybės saugumo departamento (VSD) viršininkui, susiję su miglota konservatorių veikla.

Pasak skardžiausios Lietuvos konservatorės, pateikti klausimai atitinka Rusijos propagandinius tekstus, o pagrindinis tokių klausimų tikslas – pakeisti Lietovos geopolitinę kryptį, ko labai reikia Rusijai. Moters teigimu, žaliųjų valstiečių taikiniai, kurie atitinka Rusijos interesą, yra trys – konservatoriai, prezidentė D. Grybauskaitė ir pats VSD.

NATO Parlamentinės Asamblėjos prezidentės poziciją palaiko ir žaliųjų valstiečių klausimus VSD visiškai sukritikavo ir politikos mokslininkas Saulius Spurga.

Tačiau įdomiausia – paaiškėjo, kad R. Juknevičienė, garsėjanti kaip neeilinė politinė šliundra, yra ir labai neišsiauklėjusi pilietė, kuri savo kolegas Seimo narius tiesiog tujina.

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.