Sp. konferencija dėl neegzistuojančio D. Grybauskaitės fondo • 2020 05 18

2020 05 18

Kaip atmerkti akis prokuratūrai
http://www.ekspertai.eu/kaip-atmerkti-akis-prokuraturai/

2020 m. gegužės 18 d. įvyko Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Kaip atmerkti akis prokuratūrai?“. Dalyvauja buvęs LR Seimo narys ir ekspertai.eu atstovas Audrius Nakas.

2020 m. balandžio 15 d. signataras Z. Vaišvila ir A. Nakas kreipėsi į FNTT dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo dėl neegzistuojančio „COVID-19 pasekmių mažinimo fondo“ veiklos.

2020 m. balandžio 18 d. teikiamas skundas dėl Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorės Austėjos Abromaitienės nutarimo atmesti skundą dėl FNTT atsisakymo pradėti ikiteisminį tyrimą. Ir prokurorė nepastebėjo, kad pareiškėjai nekalba apie fondą – šis neegzistuoja.

Kaip atmerkti akis prokuratūrai? Kol kas prokurorė A. Abromaitienė tik panaikino FNTT draudimus Z. Vaišvilai ir A. Nakui susipažinti su šio tyrimo medžiaga.

Tačiau Vyriausybė jau pasimokė – paskelbė apie Pagalbos verslui fondo steigimą. Šiuo atveju tai nebebus finansų ir sveikatos apsaugos ministrų „išradimas“ fondu pavadinti slepiamo savininko sąskaitą banke. Vyriausybė paskelbė, kiek ir kokių juridinių asmenų bus steigiama ir registruojama dėl Pagalbos verslui fondo steigimo. Nurodė, kad dėl to bus kreipiamasi ir į Seimą.

Paremti mus galima šiais būdais:
Patreon platforma – https://www.patreon.com/PressJazzTV
PayPal – paypal.me/PressJazzTV
Arba kitais būdais nurodytais www.pressjazz.tv – meniu / Parama

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.