Slapto posėdžio turinys niekada nebebus žinomas • 2019 10 16

2019 10 16

http://www.ekspertai.eu/nors-rkaroblis-ir-tikejositaciau-prezidentura-niekada-neatskleis-ir-neviesins-slapto-posedzio-turinio99850/

Spalio 9 d. įvyko slaptas prezidento Gitano Nausėdos sušauktas Valstybės gynimo tarybos (VGT) posėdis. Į Valstybės gynimo tarybą įeina Respublikos prezidentas (vyriausiasis valstybės ginkluotųjų pajėgų vadas), premjeras Saulius Skvernelis, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir Kariuomenės vadas generolas majoras Valdemaras Rupšys.

Susitikimo klausimai buvo įslaptinti.

Krašto apsaugos ministras R. Karoblis tą pačią dieną kalbėdamas valstybinio transliuotojo (VT) laidoje „Dienos tema“ informavo, kad svarstyti klausimai nebuvo susiję nei su galimu Lietuvos karių siuntimu į Siriją dalyvauti operacijoje „Įgimtas ryžtas“ prieš grupuotę „Islamo valstybė“, nei su Baltarusija, nei su Sausio 13-osios byla.

Laidoje ministras išreiškė viltį, kad artimiausiu metu visuomenei turėtų būti atskleista, kas buvo svarstoma.

Tačiau ministro viltys nepasitvirtino – Prezidentūra informavo, kad tai kas buvo svarstoma slaptame posėdyje visuomenei niekada nebus atskleista.

Prezidento patarėjas, atstovas žiniasklaidai Antanas Bubnelis taip pat atskleidė, kad net informacija apie tai, kad toks posėdis iš viso vyko, niekada nebus paskelbta Prezidentūros portale prezidentas.lt.

„Laisvas laikraštis“ spėja, kad buvo svarstomas buvo Neringos Venckienės klausimas, kadangi dalyvauti slaptame posėdyje Prezidentūroje buvo pakviestas ne bet kas, o Teisingumo ministras Elvinas Jankevičius.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.