Slaptasis video bus paviešintas (pedofilijos ir žudymų istorija)

2020 04 14

Slaptąjį video su S. Skvernelio vadovaujamų pareigūnų veiksmais pagaliau visi pamatys http://www.ekspertai.eu/slaptaji-video-su-sskvernelio-vadovaujamu-pareigunu-veiksmais-pagaliau-visi-pamatys/

Neringos Venckienės sūnus Karolis Venckus pranešė, kad greitai bus paviešintas slaptas įrašas iš 2012 m. gegužės 17 d. įvykių Garliavoje, kad tuometinio generalinio policijos komisaro Sauliaus Skvernelio vadovaujami pareigūnai vykdė Deimantės Kedytės perdavimo motinai operaciją.

Kaip žinoma, policija takart nusuko ir išjungė visas namo viduje buvusias kameras.

Minėtų įvykių kulminacija buvo užfiksuoti tik garso takelyje, ekspertai.eu kompiuterio pareigūnai tąkart nesugebėjo išjungti.

Kai Seime buvo organizuojama N. Venckienės apkalta, mūsų šalies teisėsauginingai tautos išrinktiesiems parodė tik 12 sekundžių trukmės vaizdo įrašą, ištraukę vieną ten vykusio veiksmo detalę iš viso konteksto.

Jau greitai bus galimybė pamatyti šį vaizdo įraša pilną, vizualiai pasigėrėti, kaip su buvusia teisėja elgėsi S. Skvernelio siųsti pereigūnai, ką teko išgyventi valstybės vardu pagrobtai mergaitei.

Skandalas ir tai, kad Lietuvos Respublika pateikė melagingus duomenis mūsų strateginiams partneriams – Jungtinėms Amerikos Valstijoms – dėl Neringos Venckienės. Tik todėl kad pateikti duomenys buvo melagingi, JAV ir išdavė N. Venckienę Lietuvai.

Taip pat labai keista, kad mūsų drąsus teisėsaugininkai amerikiečiams, beja kaip ir mūsų Seimo nariams, nedavė viso vaizdo įrašo iš tos dienos įvykių namo viduje.

Tačiau atsitiko taip, kad dabar šis vaizdo įrašas bus paviešintas ir viską dabar galėsime išgirsti ne tik ausimis, bet ir pamati akimis, kas iš tiesų vyko tą tragišką rytą.

Paremti mus galima šiais būdais:
Patreon platforma - https://www.patreon.com/PressJazzTV
PayPal - paypal.me/PressJazzTV
Arba kitais būdais nurodytais www.pressjazz.tv - meniu / Parama

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.