Rusija yra pedofilijos ir žudymų istorijos režisierius • 2019 11 07

2019 11 07

http://www.ekspertai.eu/valstybinio-transliuotojo-eteryje-atskleistapedofilijos-ir-zudymu-istorijos-rezisierius-rusija/

Valstybininis transliuotojas (VT) ir likusi nepriklausoma mūsų šalies žiniasklaida sukėlė tikrą isteriją ir aiškiai negali atsigauti dėl Neringos Venckienės sugražinimo į Lietuvą. Pažvelgus į nepriklausomų portalų ir televizijos laidų turinį, atrodo nieko svarbesnio mūsų valstybėje ir nevyksta.

Tai pakankamai keista, nes N. Venckienę pasivežę teisėsaugininkai ją kaltina visiškai neįspūdingais dalykais: nevykdė teismo sprendimo (kasdienybė Lietuvoje), nevykdė antstolių parėdimų (kasdienybė Lietuvoje), stuktelėjo policininkui (čia įdomiau, nes nukentėjęs policinikas kresnas vyras, pasaulio sambo vicečempionas) ir pan.

Kaip žinoma, iš 39 kaltinimų (jų tarpe ypatingai sunkių, pavyzdžiui vaiko tvirkinimas), kuriuos anksčiau drąsiai N. Venckienei pareiškė mūsų prokurorai, teliko keturi, kurie tikrai nėra kažkuo ypatingi – tiesiog absoliučiai nuobodi kasdienybė Išsskyrus, žinoma, tas pikantiškas fragmentas dėl nukentėjusio policininko – sambo vicečempiono, kurį buvusi teisėja sugebėjo nuokautuoti. (Beja, bus labai įdomu pamatyti visą vaizdo įrašą, su šiuo beprecedenčiu tuometinės teisėjos neatremiamu smūgiu policijos pareigūnui.)

Susijaudinusi ne tik tautinė žiniasklaida, kuri nuo ryto iki vakaro tik apie tai kalba, bet aiškiai neranda sau vietos ir polikai, tarp kurių tokios garsios pavardės kaip Žmonių partijos atstovas Stasys Šedbaras, socialdemokratai Julius Sabatauskas ar Rimantė Šalaševičiūtė ir t.t.

Tačiau ekspertai.eu šį kartą nori atkreipti į vieną iš liberalų lyderių Eugenijų Gentvilą, kuris lapkričio 7 d. VT laidoje „Dėmesio centre“ sudėjo, kaip sakoma, taškus ant „i“.

Laidos vedėja informavo, kad visa istorija prasidėjo nuo dviejų šeimų kivirčo – dėl vienos mažos mergaitės susipešė dvi šeimos, o vėliau visa tai išsivystė į nacionalinio masto nelaimę su žmogžudystėmis.

Laidos vedėjai paklausė – kam tai naudinga ir kas už viso to stovi?

Čia liberalas E. Gentvilas nenutylėjo esmės – už viso to stovi tai mūsų išrorės priešas numeris vienas – Rusija.

Pasiklausykime šios ištraukos iš laidos

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.