„ROSSIYA SEGODNYA“ pažadėjo į užklausą reaguoti operatyviai • 2019 10 31

2019 10 31

http://www.ekspertai.eu/su-teroristu-finansavimu-ir-pinigu-plovimu-siejamarossiya-segodnyapazadejo-i-uzklausa-reaguoti-operatyviai/

Pasklidus informacijai, kad tarptautinė media grupė „ROSSIYA SEGODNYA“ Lietuvoje yra priskiriama prie teroristų finansavimo ar pinigus plaunančių organizacijų, ekspertai.eu kreipėsį šią kompaniją, prašydami pakomentuoti esamą situaciją.

Jos atstovė paprašė paklausimą parašyti raštu ir pažadėjo operatyviai į tai sureaguoti.

Ekspertai.eu turi informacijos, kad dėl nusikalstamų „ROSSIYA SEGODNYA“ veikų su šia kompanija atsisako dirbti jau visi Lietuvos bankai.

Taip pat ekspertai.eu turi informacijos, kad skirtingai negu Lietuvoje, visose kitose Europos Sąjungos valstybėse bankai (išskyrus Estiją, kur bankai taip pat užblokavo „ROSSIYA SEGODNYA“ darbuotojų sąskaitas) kol kas neatsisako dirbti su „ROSSIYA SEGODNYA“ ir ji nėra laikoma susijusi su teroristų finansavimu ir pinigus plaunančia organizacija.

Taip pat ekspertai.eu turi informacijos, kad Valstybės saugumo departamento (VSD) darbuotojai yra perspėję konkrečius asmenis, kurie vienaip ar kitaip susiję su minėta tarptautine media grupe – pavyzdžiui dirba kokį nors techninį darbą, kad jei ir toliau bendradarbiaus su „ROSSIYA SEGODNYA“, jiems gali būti taikomos sankcijos.

Įdomu tai, kad iki šiol informacijos, jog „ROSSIYA SEGODNYA“ siejama su teroristų finansavimu ir pinigų plovimu, Lietuvos viešojoje erdvėje aptikti nepavyko. Nei Lietuvos banko, nei VSD, nei kokiame kitame valdiškame internetiniame puslapyje informacijos apie kompanijos „ROSSIYA SEGODNYA“ nusikalstamas veikas kol kas nėra. Apie tai nieko neskelbia ir nepriklausoma Lietuvos žiniasklaida.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.