R. Miliūtė: nesaugios vakcinos nebūna leidžiamos į rinką 2020 09 25

2020 09 30

Garsi tautinė propagandistė R. Miliūtė nerafinuotai skelbė melagingą informaciją tiesioginių teledebatų metu

https://www.ekspertai.eu/garsi-tautine-propagandiste-rmiliute-nerafinuotai-skelbe-melaginga-informacija-tiesioginiu-teledebatu-metu/

Politinė partija „Drąsos kelias“ apskundė valstybinio transliuotojo darbuotojos Ritos Miliūtės veiksmus debatų metu Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybai.

„Debatų vedėja Rita Miliūtė 2020 m. rugsėjo 25 d. „Drąsos kelias“ politinės partijos atstovams Neringai Venckienei, Vytautui Antanui Matulevičiui, Eduardui Vaitkui neleido be jos įsikišimo ir trukdymo išnaudoti skirto debatų laiko, pertraukinėjo. R.Miliūtė negerbė žmogaus orumo ir jo teisių, nusižengė moralės ir etikos principams, skelbė neteisingas žinias, nesilaikė profesinės etikos normų. R. Miliūtė pertraukė Neringą Venckienę, Vytautą Antaną Matulevičių, Eduardą Vaitkų 29 kartus, nors pagal LRT nustatytas taisykles kiekvienam klausimui buvo skirta 1 minutė“, - sakoma partijos pranešime visuomenei.

Teigiama, kad minėtuose debatuose Rita Miliūtė „Drąsos kelias“ atstovus pertraukė ne mažiau kaip 29 kartus.

Tačiau dar nesmagiau, kad viena garsiausių tautinių propagandisčių R. Miliūtė, transliacijos metu ne kartą apsimelavo.

Vienas iš nuskambėjusių ryškesnių moters melų, esą „nesaugios vakcinos nebūna leidžiamos į rinką“.

Ar R. Miliūtė yra prastai informuota, ar ne itin kokybiškai atlieka savo propagandistės darbą, skleisdama akivaizdžiai melagingą informacija, kol kas nėra žinoma.

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.