PresssJazz pokalbiai: Z. Vaišvila ir A. Nakas 2019 07 31

2019 07 31

http://www.ekspertai.eu/-pressjazz-pokalbiai-apie-viena-slykstesniu-nepriklausomos-lietuvos-epizodu-ir-dar-daug-ka/

Liepos 31 d. „PresJazz pokalbiuose“ signataras Zigmas Vaišvilas ir Audrius Nakas pasikalbėjo apie vieną šlykštesnių nepriklausomos Lietuvos epizodų – apie tai, kaip buvo apžmeižtos jau anapilin išėjusios ir apsiginti nebegalinčios šviesiausios Lietuvos asmenybės, o šiuo metu Seime esantys niekšeliai (kito žodžio jiems apibūdinti nepavyko rasti) su tūlu Arūnu Gumuliausku priešakyje mėnesių mėnesius apsimetė kvaileliais, tikėdamiesi, kad viskas tyliai nueis į užmarštį. Nenueis.

Be abejo laidoje buvo užsiimnta ir apie Vilniaus centre tai pakabinamą, tai išmontuojamą, tai vėl pakabinamą, tai vėl išmontuojamą, tai vėl norimą pakabinti lentą ir aplink tą lentą keliamą triukšmą, prisiminta mokslų daktarės Dalios Grybauskaitės mokslinė disertacija, apie kurią, kažkodėl, nieko nekalba ir jos nenori cituoti tikraisiais Lietuvos patriotais save vadinantys aktyvistai.

Pokalbio metu buvo įvardinti trys raktiniai žodžiai, kuriais jau kiek pabodusiai, bet dar pakankamai efektyviai dengiamos viso negerovės ir aferos vykstančios mūsų valstybėje – tai Rusija, Kremlius, Putinas...

Daugeliui turbūt bus naujiena, kad Lietuvos didvyrio-nacių kolaboranto Jono Noreikos-Generolo Vėtros kapavietė yra ne vienoje, o dviejose: viena Tuskulėnu dvaro tarybinio režimo aukų kapavietėje, kita – Antakalnio kapinėse, netoliese Justino Marcinkevičiaus bei kitų iškilių Lietuvos asmenybių kapų.

Taip pat buvo paliesta ir lyčių lygybės tema, akcentuota, kad trečiosios ir kitų lyčių teisės gerokai pažeidžiamos.

Laidos vedėjas išsakė savo nuomonę apie valstybinio transliuotojo apgailėtiną rengiamų informacinių laidų lygį, o signataras Z. Vaišvila pasidalino įspūdžiu iš šios dienos, t. y. liepos 31 d. Medininkų tragedijos paminėjimo. Be kita ko buvo išreikštas nusistebėjimas, kaip galėjo pradingti konfiskuoti ir saugomi omonininkų ginklai.

Laidos pabaigoje buvo atkreiptas dėmesys į šiandien įvykdyta dar vieną propagandinę Kremliaus ataką, kai buvo teigiama, kad esą JAV teismas nenustatė, kad Rusija kišosi į Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus ir neišsirinko sau palankaus kandidato.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.