PressJazz pokalbiai • 2018 06 19

2018 06 19

Kaip žinoma, nepriklausomas konservatorių bendruomenės portalas delfi.lt pasižymi isskirtinai intensyviu kasdienio melo ir bukos propagandos skleidimu.

Naujausias delfi.lt rašytojo, buvusio Vytauto Landsbergio patarėjo, Ramūno Bogdano sodrios dezinformacijos straipsnis „Slapto kalėjimo našta Lietuvai“, turėtų nukeliauti iki Jungtinių Tautų teismo ir ten būti sėkmingai uždraustas.

Apie tai birželio 19 d. „PressJazz pokalbiuose“ kalbėjosi advotatas, profesorius Stanislovas Tomas ir Audrius Nakas.

Pokalbio metu priminta, kad Lietuvos vyriausybės atstovė Europos žmogaus teisių teisme (EŽTT) Karolina Bubnytė yra ne tik eilinė vietinė melagė, tačiau nepasigėdino pateikti suklastutus duomenis šiam aukštam teismui.

Taip pat užsiminta, kad buvusiam prezidentui Valdui Adamkui pačiam, deja, teks turėti reikalų teisme, dėl šio gėdingo kalėjimo, apie kurį, kaip pats yra teigęs, nelabai ką žino.

Labai įdomu pažymėti, kad Rolandas Paksas, kuris buvo nušalintas nuo prezidento posto pirmiausia dėl to, kad nesutiko, jog Lietuvoje būtų įsteigtas neteisėtas ir nelegalus kalėjimas, kuriame buvo gyvuliškai kankinami žmonės, delfi.lt rašytojo apžvalgoje parodytas kaip vienas tų, kurių dėka Lietuvoje ir atsirado toks pasaulyje mūsų kraštą išgarsines kalėjimas.

Tenka pripažinti, delfi.lt melas apie R. Paksą – tiesiog tobulas.

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.