Premjero S. Skvernelio ir Co patyčia akis bado 2020 08 22

2020 08 22

https://www.ekspertai.eu/premjeras-sskvernelis-ir-co-rodo-pavyzdika-jiems-realiai-reiskia-koronaviruso-pandemija/

Po skandalingos, medicininės higienos prasme, Baltarusijos nacionalinės lyderės Svetlanos Tichanovskajos rugpjūčio 21 d. spaudos konferencijos, už kurios organizavimą buvo atsakinga firma BNS, kilo labai daug klausimų.

Ar Lietuvos teritorijoje veikiantys administratoriai bei jiems pavaldžios jėgos struktūros, neadekvačiai baudžiančios už veido kaukių nedėvėjimą, saugaus dviejų metrų atstumo nesilaikymą ar panašių taisyklių nepaisymą, patys yra adekvatus?

Pasižiūrėjus į premjero Sauliaus Skvernelio nuotrauką drauge su moteriške iš Baltarusijos S. Tichanovskaja, darosi aišku, kad daug kas, ką tautiniai klapčiukai pasakoja apie pasaulinę koronaviruso pandemiją, yra nemažas blefas.

Jūsų dėmesiui rugpjūčio 22 d. laidos „Aktualus skambutis“ fragmentai, kurioje savo poziciją išdėstė hematologas, profesorius habilituotas dr. doc. Eduardas Vaitkus.

Savaime suprantama, visa informacija, apie kurią buvo kalbama laidoje, bus pateikta ir Vokietijoje įkurtai neparlamentinei komisijai, kurios tikslas ištirti visa tai, kas susiję su ta „Koronaviruso pandemija“ ir absoliučiai neadekvačiomis karantino priemonėmis.

Malonaus žiūrėjimo.

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.