Prabilo būrys stovejęs ir stovintis po medžiu • 2019 11 11

2019 11 11

http://www.ekspertai.eu/po-ilgos-tylos-apie-pedofilijos-ir-zudymu-istorija-prabilo-vytautas-landsbergis/

Pedofilijos ir žudymu istorijoje Žmonių partijos patriarchas, profesorius Vytautas landsbergis buvo vienas iš nedaugelio politikų, kuris nestovėjo po medžiu, viską stebėjo ir reiškė savo nuomonę. Dėl ko jis tai darė paanalizuoti visada spėsime. Svarbiau, kas vyksta dabar.

Neseniai buvusią teisėją Neringą Venckienę iš JAV sugražinus į Lietuvos kalėjimą, apie šią istoriją drąsiai ėmė kalbėti tie, kas visada buvo po medžiu. Tiesa, pedofilijos ir žudymų istorijos atžvilgiu jų pozicija ir toliau išlieka pomedinė, tiesiog jie jau išdrąsėjo apie tai pasisakyti garsiai.

Jūsų dėmesiui nepriklausomo Žmonių partijos portalo publikacija „Vytautas Landsbergis: Venckienės istorija gali būti naudojama prieš dešiniuosius“, kurioje kalbinamas patriarchas prisipažįsta bijęs, kad N. Venckienė gali būti panaudota propagandai prieš jų partiją, o tuo pačiu ir tos partijos satelitus, artėjant 2020 m. Seimo rinkimams.

Publikacijoje cituojamos jau anksčiau išsakytos Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos ir žaliųjų valstiečių lyderio Ramūno Karbauskio pozicijos, raginančios niekur nesikišti ir pasitikėti teisėjais ir prokurorais.

Ten pat savo nuomone išsako įvairių naujai kuriamų Gerovių partijų lyderai – Vytautas Kamblevičius, Arvydas Juozaitis ir Vytautas Sinica.

Šiame video akimirkai prisiminkme ir tai, ką ekspertai.eu užfiksavo garso takelyje Kedžių namo viduje, kai teisėsaugininkai su vaiko teisių atstovėmis ir atstole vykdė tesingumą bei prisiminkime V. Landsbergio žodžius apie angelus, kuriuos jis išsakė po 2012 m. gegužės 17 d. įvykdyto policijos šturmo Garliavoje.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.