Policijos tyrėja patarė kreiptis į rašytoją J. Ivanauską

2019 04 03

http://www.ekspertai.eu/policijos-tyrejakreipkites-i-ta-zurnalista-ir-prasykitekad-jis-paaiskintu-kiekviena-savo-zodikuri-raso-savo-straipsnyje/

Rašytojas, publicistas, Europos Parlamento nario, nušalinto prezidento Rolando Pakso padėjėjas Juozas Ivanauskas jau keletą mėnesių vykdo ir dalimis skelbia didelės apimties žurnalistinį tyrimą apie tai, kaip advokatas prof. Stanislovas Tomas subūrė nusikaltamą gaują siekdamas apgaulės būdu apiplėšti bei dar labiau nuskurdinti ir taip nelengvai gyvenančius Lietuvos pensininkus.

Kaip skelbia J. Ivanauskas, nusikalstamą gaują be minėto teisininko sudaro ir daugiau žinomų pavardžių.

Naujausioje savo tyrimo dalyje J. Ivanauskas taip pat paviešino dokumentą, apie pradėtą ikitesiminį tyrimą, dėl įvykdytos nusikalstamos veikos.

Balandžio 3 d. laida „Aktualus skambutis“ kreipėsi į dokumente minimą policijos vyresniąją tyrėją Iloną Kosmač.

„Tas asmuo kuris gavo šį pranešimą, jūs su juo ir aiškinkitės“, - atsakė tyrėja.

Ilona Kosmač teigimu, ji neatsako už žiniasklaidos rašinius, todėl su visomis pretenzijomis reikėtų kreiptis į autorių, t.y. J. Ivanauską.

„Kreipkitės į tą žurnalistą, kuris šitą informaciją pateikė ir prašykite, kad jis paaiškintų kiekvieną savo žodį, kurį rašo savo straipsnyje“, - teigia tyrėja.

Dėl paviešinto policijos dokumento apie pradėtą ikiteisminį tyrimą I. Kosmač patarė kreiptis į tą asmenį, kuris viešina šį dokumentą ir jo paklausti, kodėl jis taip daro.

https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.