NVSC darbuotojai vos spėja suktis 2020 08 27

2020 08 27

https://www.ekspertai.eu/nacionalinis-visuomenes-sveikatos-centras-pirmiausia-atsako-i-prioritetinius-klausimuso-ne-neprioritetinius/

Rugpjūčio 26 d. policijos vyresnysis tyrėjas Dainius Gruodis atskleidė, kad visa informacija apie pažeidėjus, nesilaikančius ekstremalios valstybėje situacijos metu dėl siaučiančios koronaviruso pandemijos metu, nustatytų elgesio taisyklių (kurie, pavyzdžiui, nesiizoliuoja, neužsideda veido kaukės masiniuose renginiuose, nesilaiko saugaus dviejų metrų atstumo), yra perduodama Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui (NVSC).

Apie tai skelbėme publikacijoje „Policijos vyresnysis tyrėjas Dainius Gruodis įtaria laidos „Aktualus skambutis“ vedėją šnipinėjimu trečiosioms šalims“.

Pasak policininko, apie galimus pažeidėjus policija informuoja NVSC, o tada ši institucija sprendžia, buvo pažeidimas ar nebuvo.

„Jeigu nuspręs kad tai yra pažeidimas, žmogus atsakys administracine (tvarka – red. past.) arba bus perduota policijai dėl baudžiamojo persekiojimo“, - išaiškino policininkas D. Gruodis.

Rugpjūčio 27 d. „Aktualus skambutis“, kuriame NVSC Vilniaus departamento specialistė Justina Petravičienė nieko apie tai negalėjo paaiškinti bei pakomentuoti ir visus klausimus paprašė atsiųsti raštu, į kuriuos valdininkai bandys atsakyti įstatymų nustatyta tvarka.

Moteris informavo, kad visi šiuo metu visi darbuotojai yra labai užimti, todėl atsakinėti ne į prioritetinius klausimus pakankamai sudėtinga.

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.