Nežinantys • 2018 10 14

2018 10 15

http://www.ekspertai.eu/lietuvos-zmones-labai-gerai-zinokokius-taskus-ir-kur-kiekviena-karta-deda-lietuvos-prokuratura/

Šių metų gegužę Europos žmogaus teisių teismas (EŽTT) pripažino, Lietuvoje veikė slalptas kalėjimas, kuriame neteisėtai be teismo buvo laikomi ir kankinami žmonės.

Lietuvos Vyriausybė dar bandė skųsti tokį EŽTT sprendimą, nors iš anksto puikiai žinojo savo veiksmo beprasmiškumą. Praėjusią savaitę toks Lietuvos skundas buvp atmestas.

Mūsų valstybė įpareigota sumokėti pinigus Lietuvoje nukentėjusiąjam asmeniui bei atlikti tyrimą ir nustatyti, kam buvo išmokėti milijonai dolerių už tokio kalėjimo įsteigimą ir žmonių kankinimus.

Įvardinus kaltininkus Lietuva privalo nusikaltėlius pasodinti į teisiamųjų suolą, kol bus nuspręsta, kokios bausmės laukią šių gerokai iš minėtos nusikaltamos veikos praturtėjusių tautiečių.

Ir nors šioje istorijoje viskas aišku kaip ant delno, Lietuvos atsakingi pareigūnai ir politikai toliau apsimetinėja nevisapročiais.

Teisingumo ministras teigia Elvinas Jankevičius teigia, kad pinigus tikrai reikės sumokėti, tačiau jis nežino, kur šiuo metu yra nukentėjusysis, todėl neaišku, kaip reikės su juo atsiskaityti.

O Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Vytautas Bakas toliau sapalioja, kad tyrimo dabar turi imtis prokuratūra ir „padėti tašką šioje byloje“...

Ta pati prokuratūra, kuri jau daugelį metų ir taip tyrė istoriją susijusią su nelegaliu prezidento Valdo Adamkaus kalėjimu, tačiau iki šios dienos nieko taip ir neištyrė. Ta pati prokuratūra, kurios pagrindinis rūpesti – kad niekada aukšto rango nusikaltėliai nenukentėtų, jei jų daromos aferos vienaip ar kitaip pasiekia viešąją erdvę.

Lietuvos žmonės labai gerai žino, kokius taškus ir kur deda Lietuvos prokuratūra visuose be išimties rezonansiniuose tyrimuose – visus juos iki vieno labai sėkmingai numarindama.

Štai tokiais svaičiojimais užssiminėja šis žaliasis valstietis. Pasižiūrėkime į šiuos abu tautinius klounus ir dar kartą pasigėrėkime jų išmintimi.

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.