Nešvarus prezidentės D. Grybauskaitės fondas • 2020 04 15

2020 04 15

LRT lyderės prašoma nutraukti prezidentės D. Grybauskaitės vadovaujamo neegzistuojančio fondo reklamą http://www.ekspertai.eu/lrt-lyderes-prasoma-nutraukti-prezidentes-dgrybauskaites-vadovaujamo-neegzistuojancio-fondo-reklama/

Zigmas Vaišvila ir Audrius Nakas kreipėsi į valstybinio transliuotojo LRT Tarybos pirmininka Liudviką Gadeikį ir šio tansliuotojo generalinę direktorę Moniką Garbačiauskaitę-Budrienę.

„Prašome Jus nutraukti neegzistuojančio COVID-19 pasekmių sumažinimo fondo veiklos reklamą LRT eteryje ir paskelbti LRT žiūrovams ir klausytojams pranešimą, kad toks paramos ir labdaros fondas neegzistuoja.

Perspėjame Jus, kad vykdydami ir tęsdami šią veiklą Jūs tampate šios galimai nusikalstamos veikos bendrininkais.

Pranešame, kad šiandien kreipėmės į teisėsaugą dėl šio neegzistuojančio fondo veiklos pradėti ikiteisminį tyrimą.

Pateikiame šią informaciją patvirtinantį 2020 m. balandžio 15 d. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos ir buvusio Seimo nario Audriaus Nako spaudos kongerencijos Seime pranešimą spaudai.

Dėl šio klausimo sutinkamai su įstatymo reikalavimais signataras Zigmas Vaišvila prašo Jus nedelsiant priimti jį be eilės drauge su Audriumi Naku“, – rašoma laiške LRT specialistams.

Paremti mus galima šiais būdais:
Patreon platforma – https://www.patreon.com/PressJazzTV
PayPal – paypal.me/PressJazzTV
Arba kitais būdais nurodytais www.pressjazz.tv – meniu / Parama

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.