Prenumeruokite naujienlaiškį

MITINGO SCENARIJUS | Kazimieras Juraitis, Laurynas Ragelskis, Gintaras Lunskis | 2021 09 10

2021 09 11

MITINGO SCENARIJUS 2021 09 10 Kazimieras Juraitis, Laurynas Ragelskis, Gintaras Lunskis "Šeimų maršo" organizatorių sumanymu, rugsėjo 10 d. mitingas turėjo būti "dainų šventės" antrininkas: puikios dainos, pakili patriotinė nuotaika, giedras oras – ko daugiau bereikia, kad "visiems būtų gerai"? Ir žmonės užganėdinti, ir valdžia patenkinta (nei konkrečių reikalavimų, nei įniršusios minios "seimą lauk" šūkių). Tikras politinis koncertas su gražiomis perspektyvomis ateičiai!

Krišnaistai, ir tie su savo paruoštomis vaišėmis atėjo, kad tik visi mitingo dalyviai būtų sotūs ir kad visi būtų geri ... .

Bet pasirodo, kad ne visi pasaulį mato taip pozityviai, kaip "Šeimų maršas". Kai pasibaigė aukščiau aprašyta koncertinė dalis, žmonės pasuko namo: kas – prie savo automobilių, kas – prie autobusų. O dauguma jų buvo palikti arba aikštelėje prie Seimo, arba Žvėryne, (nes centre jiems vietos mažai ir brangiau parkavimas kainuoja). Ir štai čia, už dviejų kvartalų iki Seimo, taikių žmonių jau laukė iki dantų ginkluota "angelų sargų" armija su visais "švento karui" su netikusia tauta paruoštais ginklais: ir policijos paruoštais akmenimis patiems sau apsimėtyti, ir su parsidavusia "žiniasklaida" - delfiais, lnk, lrt ir kitomis prostitutėmis ...

Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, kviečiame paremti: Patreon platformoje patreon.com/KazimierasJuraitis; Tiesiogiai pervedant per PayPal paypal.me/PressJazzTV; Bankiniu pavedimu - VŠĮ "Kaisakas", LT477300010078090515 Paskirtyje nurodant ''Auka''.

Žiūrėkite PressJazz TV

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.