Ministro K. Mažeikos meistrystė atsakinėjant į klausimus • 2020 04 07

2020 04 08

http://www.ekspertai.eu/aplinkos-apsaugos-ministras-kmazeika-pademonstravo-aukstaji-valdininkiskaji-pilotaza-atsakinedamas-i-klausimus/

Aplinkos apsaugos ministras Kęstutis Mažeika balandžio 7 d. Seime pateikė Miškų įstatymo straipsnių pakeitimo, Įstatymo papildymo straipsniais ir Įstatymo papildymo priedu įstatymo projektą (Nr. XIIIP-4399).

Seimo narys Simonas Gentvilas uždavė vaikiškai paprastus klausimus ministrui: iš kur gaus pinigus kompensacijoms ir kiek pinigų yra skirta projekto įgyvendinimui?

Jūsų dėmesiui K. Mažeikos atsakymas, kurį perklausius ne vieną kartą, aiškiau taip ir netapo aiškiau – iš kur gaus pinigų kompensacijoms ir kiek pinigų yra skirta projekto įgyvendinimui?

Todėl ekspertai.eu raštu kreipėsi į Aplinkos ministrą prašydami atsakyti – iš kur gaus pinigų kompensacijoms ir kiek pinigų yra skirta projekto įgyvendinimui.

Taip pat ministro klausiama, ar jis mokėsi savarankiškai, ar kur stažavosi ir pas ką, mokydamasis atsakinėti į labai konkrečius klausimus nieko neatsakant apie tai, ko jo klausiama?

Paremti mus galima šiais būdais:
Patreon platforma - https://www.patreon.com/PressJazzTV
PayPal - paypal.me/PressJazzTV
Arba kitais būdais nurodytais www.pressjazz.tv - meniu / Parama

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.