Prenumeruokite naujienlaiškį

Meno ir garso terapijos projektas. Ir tu gali tapti jo dalimi!

2023 07 10
Tapk naujo projekto dalimi 🩷🩷
Kuriamas meno ir garso terapijų kambarys, žiūrėk video ir išgirsi kaip gali prisidėti ir tu!
🎨🪄🎨🩷❓️
Turiu geresnio rytojaus viziją 🥰🥰 Ji prasideda nuo vidinio augimo, nuo kiekvieno iš mūsų vidinio augimo. Man - mano, o tau - tavo.
Turiu idėją kaip tą augimą pradėti. Tai pirma atverti savo vidinius vartus i nežinią ir nebūtį.
Kas tai per filosofijos? Ir kas tame praktiško❓️
Kartais, kad viduje jaustumėmės gerai, reikia praeiti nebūtinai labai logišką kelią. Tiksliau, logiką pamiršti privalu. Tereikia panirti į save, pajust ramybę ir meilę, kuri gyvena viduje.
Sakysi sunku?😶‍🌫️ Nėra kaip?😶‍🌫️ Nėra kada?😶‍🌫️
Čia jau ateinu aš su savo idėja. Saugia vieta tau kur galėtum pažvelgt į savo vidų niekeno netrukdomas. Ten gali išlaisvint viską kas tavy, tam kad pagaliau audra nurimtų, vanduo nusistovėtų ir pagaliau išvystum tą savo vidinį grožį. ✨️✨️✨️
Aš padėsiu tau sukurti savo vidinę ramybę, padėsiu išlaisvint menininką, ar daininką tavyje. Ar verkiantį vaiką, kuris ten giliai toks vienišas ir užspaustas.
Tik pirma, padėk man padėti tau. 🧘‍♀️🧘
Aš kuriu erdvę, saugią erdvę tau - kur tu galėsi nieko netrukdomas tarp izoliuotų nuo garso sienų rėkti, šokti, dainuoti. Niekeno nematomas ir negirdimas. Tu galėsi tapyti ant sienų. Ar ant savęs. Ir visas ta vidinė bjaurastis, jei dar tokios turi, liks ten, tarp tų sienų.
Tu išeisi lyg tuščia krištolo taurė ir tik nuo tavęs jau priklausys, ką naujo į ją pilsi.
Mano tikslas, padėti ją ištuštinti, suteikt tau lengvumo jausmą, padėti paleisti ir eiti į priekį šviesia galva ir tyra širdim. 🤍🤍🤍
Sakiau, kad reikės tavo pagalbos. Padėk man padėti tau. Tam, kad įgyvendinti šią idėją, yra reikalingos lėšos. Bus įrengtos dvi patalpos. Viena, kurioje galėsi pasilikti savo daiktus, netrukdomas pasėdėti prieš ir po terapijos. Kita patalpa - terapijų kambarys. 🪄🎨✨️
Reikia sutvarkyti sienas, grindis, lubas. Izoliuoti sienas. Įstatyti duris. Įrengti jaukų apšvietimą. Paruošti patalpą garsams, spalvoms ir tau.
Kuo greičiau susirinks lėšos, tuo greičiau galėsi pajusti šią erdvę. Visus prisidėjusius pakviesime į atidarymą, kur galėsite išbandyti kambarį. O savo vardą išvysit garbės lentoje - prisidėjusių prie projekto įgygendinimo.
👨‍🦱👨‍🦰👶👩‍🦱👴👱‍♀️👩‍🦰👨‍🦲🧓🧔‍♂️👨‍🦱👨‍🦳👩‍🦳👱👴
Kambarys bus įrengiamas Kėdainių raj. Gražios gamtos apsupty. Nepraleisk progos prisidėti prie žmonių išlaisvinimo nuo juos slegiančių emocijų ir minčių naštos. Tu, vos per kelias minutes, gali prisidėti prie itin svarbaus projekto.
Jei ši idėja tau surezonavo, pervesk norimą sumą į šią sąskaitą, su paskirtimi: terapijų kambariui.
MELITA UŽKURAITIENĖ
LT067300010132775682
Mielai lauksiu norinčių prisidėti ir kitomis formomis: dalinkitės šiuo įrašu su draugais 🩷o kurie turite daug pasekėjų, padarykime online pokalbį šia tema! Taip pat galit padėti fiziškai įrenginėti patalpas atvykus į vietą (priimamojo sienos bus moliuojamos), arba priimamojo baldais, menui reikalingais dažais, teptukais ar pan. Jei turi kokių idėjų, kaip norėtum prisidėti - būtinai kreipkis.
Ir jei nusimanai, ar pažįsti, kas nusimano, kaip izoliuoti kambarį nuo garsų - lauksiu susisiekiant🤗🤗
Sek mane ir išvysi kaip sekasi su projekto įgyvendinimu, bei info apie atidarymą 🩷🩷
Jei įdomu, kaip gimė ši idėja, žiūrėk video: https://m.facebook.com/story.php...
Žiūrėkite PressJazz TV

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.