Prenumeruokite naujienlaiškį

Meksika uždraudė GMO | Suverenas iš Ilinojaus ir Kazimieras Juraitis | 2021 03 05

2021 03 05

Kazimierai,
Jau žinote, kad Teksasas atsidarė 100%, kaip ir Misisipė, ir išviso berods 16 valstijų, ko pasekoje CDC pakeitė (buvo priversti) savo poziciją dėl kaukių prievolės vakcinuotiems - anksčiau teigė, kad net ir po vakcinos reikės kaukių, dabar jau gavusiems vakcinas kaukių nebereikės, kaip nereikės riboti nei saugaus atstumo tarp paskiepytų žmonių, nei žmonių skaičiaus. Bet man kur kas įdomesnis atradimas esti tai, kad nuo sausio Meksika uždraudė GMO (genetiškai modifikuotus organizmus), įskaitant importuojamus kukurūzus skirtus pašarų gamybai, o tai reiškia praktiškai visišką didžiųjų JAV agro korporacijų tiekiamos produkcijos atsisakymą, ką anksčiau Meksika buvo verčiama pirkti pagal NAFTA (Šiaurės Amerikos Laisvos Prekybos Sutartis) sutartį. Žlugdoma dar viena šaka - didžioji arba korporacinė agrokultūra, kurią turėtų pakeisti lankstesni nedideli šeimų valdomi ūkiai (family farms).
Artimiausiomis savaitėmis laukiami keli svarbūs įvykiai - vėl ekstrimalūs orai pietinėse JAV valstijose (jau kitą savaitę), akcijų biržos griūtis, neramumai ir masiniai susišaudymai demokratų valdomose teritorijose, tam, kad demokratai vėl bandytų prastumti ginklų uždraudimą. Gal dar bus panaudoti daugumai visiškai nepriimtini beprotiški Biden’o pasisakymai, pvz. pateisinantys pedofiliją, kanibalizmą ar susidorojimą su politiniais oponentais ar jiems prijaučiančiais, juos uždarant į FEMA koncentracijos stovyklas, visiški teisių, laisvių suvaržymai ar net visiškas Konstitucijos galiojimo sustabdymas, arba galimas Biden’o nušalinimas pačių demokratų iniciatyva panaudojant 25 Konstitucijos pataisą. Bet kuriuo atveju darosi aišku, kad reikalingas visiškas chaosas tam, kad žmonės, ypač tie miegantys, priimtų Trump’ą kaip gelbėtoją, ir panašu į tai, kad kovas nusimato fantastiškai beptotiškas. Nenustebsiu, jeigu prieisime ir iki marsiečių invazijos, taigi laikykitės! Tai tik spėliojimai, nebūtinai įvyks visi šie įvykiai ir nebūtinai tokiu eiliškumu, bet jeigu visgi kažkas įvyks - neišsigąskite.
Sėkmės!
Suverenas iš Ilinojaus
...........................................................................
Straipsnis apie GMO uždraudimą Meksikoje čia:
https://www.ekspertai.eu/meksika-uzdraude-gmokokie-yra-tolesni-veiksmai/
Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, kviečiame paremti: Patreon platformoje patreon.com/KazimierasJuraitis; Tiesiogiai pervedant per PayPal paypal.me/PressJazzTV; Bankiniu pavedimu - VŠĮ "Kaisakas", LT477300010078090515 Paskirtyje nurodant ''Auka''.

Žiūrėkite PressJazz TV

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.