Prenumeruokite naujienlaiškį

Meditacija nėščiosioms Reiki sraute | Ruta Healing

2021 01 30

Dažnai kiekviena moteris nėštumo laikotarpiu patiria tam tikrus rūpesčius, įtampas, negalavimus. Vienom moterims nėštumas praeina lengvai, kitom sudėtingiau. Jos jaučia nuotaikų kaitą, emocinį ar fizinį išsekimą, pykinimą, baimes ar nugaros skausmus.
Emocinė ir fizinė sveikata įtakoja būsimo vaikelio sveikatą, vystymąsi ir emocinę būseną.
Kaip atstatyti vidinius resursus, pasikrauti energija, nuimti vidines įtampas, prisipildyti save ir būsimą kūdikį visatos gyvybine energija ? Sąmoningai palaikyti savo kūno gyvybinę jėgą nuo pastojimo akimirkos Jums padės atsipalaidavimo pratimai, meditacijos, Reiki seansai.
Meditacija ir švelnus prisilietimas prie alsuojančios gyvybės pastiprins Jūsų ir būsimo vaikelio ryšį. Jūs galėsite ne tik labiau įsiklausyti, kaip jis jaučiasi šiandiena, kalbėtis su juo, bet ir pasiųsti meilės ir šviesos energiją. Kuri pakels jūsų ir būsimo vaikelio vibracijų lygį, sveikatins, pagerins Jūsų nuotaiką, suteiks jėgų ir įprasmins akimirkas šiame laikotarpyje.

Meditaciją veda Rūta Černiauskaitė - Ruta Healing centre įkūrėja, Reiki meistrė-mokytoja, dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė, Karuna Reiki ir Aura soma praktikė, Sąmonės transformacijos meistrė.

⭐www.dvasinistiesinimas.lt
⭐Instagram https://www.instagram.com/ruta_healing/​
⭐Facebook https://www.facebook.com/rutahealingcentre

Žiūrėkite PressJazz TV

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.