LT ciuciuko kelionė į JAV nebuvo rezultatyvi • 2020 03 18

2020 03 18

„Globali Lietuva“: kas iš tiesų ir ko V. Pranckietį siuntė į JAV ir kokią užduotį jis turėjo įvykdyti?

http://www.ekspertai.eu/-globali-lietuva-kas-is-tiesu-ir-ko-vpranckieti-siunte-i-jav-ir-kokia-uzduoti-jis-turejo-ivykdyti/

Kovo pradžioje Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis buvo išvykęs į istorinę kelionę JAV. Ten susitiko su šios valstybės Atstovų Rūmų Pirmininke Nensi Pelosi.

Susitikimo metu V. Pranckietis, kaip informavo savo išplatintame pranešime visuomenei, amerikietei dėkojo už paramą, informavo kaip skiria 2 procentus nuo BVP gynybos sektoriui, kiek daug Lietuva iš JAV perka karinės technikos, garantavo, kad pirks ir daugiau, pasidžiaugė Lietuvoje dislokuotais penkiais šimtais JAV karių ir trisdešimčia tankų.

V. Pranckietis amerikietei taip pat atskleidė, kokia didelė yra grėsmė Rusija, priminė, kaip blogai, kad yra tiesiamas dujų vamzdis iš Rusijos į Vokietiją.

O taip pat Seimo pirmininkas papasakojo, kokia yra nesaugi Astrave statoma Baltarusijos atominė elektrinė.

Atrodytų, kad vien dėl tokios informacijos perdavimo trenktis per visą Atlanto vandenyną būtų absoliuti nesąmonė, o kiti pasakytų – beprasmiškas pinigų taškymas, nes padėkoti už paramas ir papaskoti apie Rusijos grėsme galima tiek telefonu tiek internetu.

Tad kas iš tiesų ir ko V. Pranckietį siuntė į JAV ir kokią užduotį jis turėjo įvykdyti?

Situacija su Baltarusijo atominės elektrinės produkcijos pirkimu, pradėjo kiršinti netgi „ekonomikos tigrus“. Pabaltijo seselės nustojo politinius ir verslo žaidimus ir perėjo į atvirą konfrontaciją dėl savo šalių ekonominio išgyvenimo.

Ką daryti su būsimais rinkimai Lietuvoje? Kas turi tapti Lietuvos politikos vėliavnešiu? Kaip elgtis su savo kaimynais? Santykis su Baltarusijos režimu? Kas tęs Lietuvos energetinės infrastruktūros dyką perleidimą į svetimšalių ekonominius interesus? Ir kaip visą tai įgyvendinti? Štai esminiai klausimai, kuriuose gyvena nūdienos politinis „elitas“.

Su visais šiais opiais „elitui“ strateginiais klausimais vyko į JAV, mūsų LR Seimo pirmininkas.

Tačiau, užkulisinių politinių žaidimų taisyklės pastaruoju metu pradėjo sparčiai keistis. Bet mūsų senosios kartos politikai, dar vis mano, kad globalinis pasikeitimų potvynis jų nenuneš. Bėginėjimai po oficialių diplomatinių protokolų vėliavos priedanga ir prašinėjimai instrukcijų iš JAV demokratų partijos lyderių, pasidarė labai akivaizdūs ir neti juokingi.

Nenoras matyti ir bandymas ignoruoti vykstančius procesus Lenkijoje, Gruzijoje, o ypač Ukrainoje, paverčia juokingomis mūsų valstybinių vadovų rimtų veidų grimasas, kai jie bando stenėti apie valstybės gerovę ir reikšti rūpestį apie tautą.

Apie tai kovo 18 d. laida „Globali Lietuva“.

Paremti mus galima šiais būdais:
Patreon platforma – https://www.patreon.com/PressJazzTV
PayPal – PayPal.Me/PressJazzTV
Arba kitais būdais nurodytais www.pressjazz.tv – meniu / Parama

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.