Lietuvos išjuokta Baltarusija sėkmingai kovoja su pandemija? 2020 08 25

2020 08 25

https://www.ekspertai.eu/netiketalietuvos-valdzia-patvirtino-su-koronaviruso-pandemija-baltarusija-tvarkosi-geriau-uz-daugeli-pasaulio-valstybiu/

Rugpjūčio 21 d. Sveikatos apsaugos ministerija atnaujino labiausiai koronaviruso paveiktų šalių sąrašą, kuris įsigaliojo nuo rugpjūčio 24 dienos.

Jame nurodoma, koronaviruso paveiktų šalių sąraše neliko Baltarusijos, Alžyro, Azerbaidžano, Grenlandijos ir Ganos. Apie tai skelbiama ministerijos pranešuime visuomenei „Tarp labiausiai koronaviruso infekcijos paveiktų ES šalių – ir Vokietija“.

Rugpjūčio 24 d. Sveikatos apsaugos ministerija patvirtino naujų koronavirusu susirgusių žmonių skaičių: 21 apsikrėtęs ir niekas nenumirė.

Tą pačią rugpjūčio 24 d. Sveikatos apsaugos ministerija paskelbė apie ne itin gerą situaciją Baltarusijoje – esą „per pastarąją parą patvirtinti 177 nauji koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejai ir mirė dar keturi anksčiau koronavirusu užsikrėtę žmonės“.

Atrodytų, situacija Baltarusijoje dėl koronaviruso pandemijos nėra ideali, tačiau dabar jos piliečiai patekti į mūsų valstybę gali kur kas lengviau.

Kas tai, medicininis sprendimas, ar įtakos tam turėjo revoliuciniai procesai Baltarusijoje, t.y. tai daugiau politinis sprendimas?

Kaip čia atsitiko, kad Baltarusija, kuri yra viena nepažangiausių, visiškai nesilaikanti demokratinių valstybių priimtų normų, kovojant su šia baisia pandemija, pateko į sąrašą šalių, kurios labai gerai, kaip ir Lietuva, tvarkosi su šia neganda?

Kaip čia atsitiko, kad atvykėliai (pirmiausia politiniai) iš Baltarusijos į Lietuvą, gali visiškai nesilaikyti čia galiojančių griežtų taisyklių (būna be kaukių, nesaviizuoliuoja, nesilaiko saugaus dviejų metrų atstumo masiniuose renginiuose ir pan.)?

Kaip atsitiko, kad tokie mūsų valstybės svečiai yra visiškai nebaudžiami, net neįspėjami, nors policijai apie tokius asmenys ir jų savivalę iš karto suteikiama visa informacija?

Apie tai buvo bandyta išsiaiškinti rugpjūčio 25 d. laidoje „Aktualus skambutis“ (ekspertai.eu informuoja, kad į laidą nepapuolė dešimtys skambučių, kurių metu valdiškais telefonais niekas nekėlė ragelio, arba, atsiliepus autoatsakovui, be galo be krašto grodavo nuotaikinga muzika).

Taigi kol kas vis dar laukiame valdininkų, pirmiausia Sveikatos apsaugos ministerijos oficialių paaiškinimų.

Nes kol jų nėra, vis labiau tvirtinasi tikimybė, kad visa šita koronaviruso pandemija ir su tuo susiję ribojimai, žlugdoma ekonomika, laužomi žmonių likimai ir žalojama jų sveikata, tėra labai, labai didelė afera, kurios nedidele dalimi yra ir Lietuva, administruojama tautinių vasalų.

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.