Landsbergių bendruomenės atstovų laiškas pakeitęs Europą • 2020 04 10

2020 04 10

Istorinis laiškas, kuris privertė Europos Sąjungą atsitokėti ir vėl būti stipria http://www.ekspertai.eu/istorinis-laiskaskuris-priverte-europos-sajunga-atsitoketi-ir-vel-buti-stipria/

Žmonių partijos atstovė Rasa Juknevičienė tiesioginio teletilto metu pranešė, kad jos, dabar karantino metu sėdinčios kaime, daug žmonių klausinėja, ką galvoja jos kolega Andrius Kubilius apie tai, kaip čia bus su ekonomika.

R. Juknevičienė taip pat pranešė, kad daug piktų balsų apie Europos Sąjungą (ES), kuri esą nieko nedaro, jau nutildyti, nes iš tikrųjų ES labai daug daro įveikiant koronaviruso sukeltas problemas.

A. Kubilius priminė R. Juknevičienei, kad jie kartu surašė laišką, kurį pasirašė virš 20 Europos Parlamento narių. Laiške sakoma, kad skleisti nusivylimo nuotaikas nėra objektyvu, nes nėra tam pagrindo, nes ES labai daug ir nemažai daro ir greitai daro.

Pokalbio metu atskleista, kad tas laiškas turėjo poveikį. Ambasadorius prie Europos Sąjungos Lietuvoj Arnoldas Pranckevičius A. Kubiliui ir R. Juknevičienei padėkojo ir pasakė kad jie šaunuoliai.

A. Kubilius taip pat atskleidė, kad apie minėtą laišką parašė net pats žymiausias Europos politikos interneto puslapis Politico.

A. Kubilius taip pat informavo, kad kai jo frakcijos vadovybė Europos Parlamente balandžio 7 d. nuotoliniu būdu susisiekė pasitarimui, tai jis maloniai nustebo, kad nuotaikos jau ne tokios negatyvios.

„Negalima nematyti, kiek yra daug svarbių sprendimų priimama, gal Lietuvoj tik mažiau matoma“, – savo kolegai paantrino R. Juknevičienė.

Paremti mus galima šiais būdais:
Patreon platforma – https://www.patreon.com/PressJazzTV
PayPal – paypal.me/PressJazzTV
Arba kitais būdais nurodytais www.pressjazz.tv – meniu / Parama

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.