Landsbergio kalba iš balkono 2020

2020 02 16

http://www.ekspertai.eu/vlandsbergio-kalba-is-balkono-2020-puiki-ilgos-seimo-rinkimines-kampanijos-pradzia/

Vasario 16 d. Vilniuje iš Signatarų namų balkono tradicinę kalbą pasakė Žmonių partijos patriarchas Vytautas Landsbergis.

Savo kalbos pradžioje jis priminė, kad vakar, vasario 15 d. Seime įvyko pirmasis LPS (Lietuvos pasipriešinimo sąjūdžio) suvažiavimas (tai laikoma oficialiu Žmonių partijos rinkiminės kampanijos startu 2020 m. Seimo rinkimuose).

Šįsyk visa V. Landsbergio kalba buvo persmelkta gerumo ir savitarpio supratimo natų.

„Brangieji, vakar kažkas atsitiko. Susirinko šimtai geros valios žmonių ir gimė antiastravinis sąjūdis. Už Lietuvos gyvybę. Domėkimės juo, remkime, plėskime. Yra prasmė, kokia? Būti ir dalyvauti“, - susirinkusius politikas ragino būti aktyviais, artinantis labai svarbiems rinkimams.

Savo kalboje V. Landsbergis akcentavo brolybės jausmą, tačiau tuo pat metu šmaikščiai užsimindamas išreiškė kritiką tiems politikams, kuriuos rėmė firma „Grigeo“.

Priminęs Baltijos kelio pamokas, patriarchas paragino negobšėti.

„Tik nesmulkėkime, nemenkėkime, negobšėkime. Jau esame sugobšėję kai kuriose kompanijose bemaž iki dugno“, - kalbėjo Aukščiausiosios Sovieto, vėliau pervadinto į Atkuriamąjį Seimą, pirmininkas.

Pasak faktinio Lietuvos prezidento V. Landsbergio, šiuo metu šalis – paieškų ir šunkelių kelyje.

„Kai daug, daug žmonių norės būti geresni, ne piktesni, Lietuva bus nuostabi“, - nurodė V. Landsbergis, leisdamas suprasti, kad Žmonių partijos pergalė Seimo rinkimuose ir bus tas pagrindinis faktorius, garantuojantis nuostabumą.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.