Kur žadėtos G. Kėvišo pajamų deklaracijos? • 2017 03 21

2019 10 20

http://www.ekspertai.eu/gkevisa-zaliuju-valstieciu-vyriausybe-nuo-atsakomybes-svariai-issukotaciau-kur-zadetosios-pajamu-deklaracijos/

Garsiausias visų laikų Lietuvos kultūros vadybininkas Gintautas Kėvišas 2017 m. buvo sulaukęs nemenkų nemalonumų dėl galimai nusikalstamos jo veikos.

Tačiau tąkart žaliųjų valstiečių vyriausybė, vietoj to, kad pareikalautų šio veikėjo atsakomybės už nuveiktus darbus, dėl jo organizuojamų privačių koncertų už valstybės pinigus, bei legendinės Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) scenos renovacijos, žengė klasikiniu keliu išsukdami šį asmenį – tuometinė žaliųjų valstiečių Kultūros ministrė Lijana Ruokytė-Jonnson tiesiog atleido kultūros vadybininką iš darbo, LNOBT Generalinio direktoriaus pareigų, nereikalaudama jokios atsakomybės ir atskaitomybės už įgyvendintą jo veiklą.

2017 m. kovo 21 d. dar vis būdamas LNOBT Generaliniu direktoriumi ir kalbėdamas valstybinio transliuotojo (VT) laidoje „Dėmesio centre“, G. Kėvišas pažadėjo, kad artimiausiomis dienomis jis paskelbs iki to niekur niekada neskelbtas savo pajamų deklaracijas.

Tačiau net praėjus dvejiems su puse metų, neteko girdėti, kad tokios deklaracijos būtų buvus kur nors viešai paskelbtos.

Todėl ekspertai.eu kreipiasi į dabartinį Kultūros ministrą Mindaugą Kvietkauską prašydami paviešinti minėtus dokumentus su G. Kėvišo pajamų deklaracijomis.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.