Koronavirusas sukūrė papildomą terorizmo ir diversantų grėsmę • 2020 03 23

2020 03 23

Koronavirusas ženkliai sustiprino terorizmo ir Kremliaus diversantų grėsmes: VSD atsakymų kol kas neturi.

http://www.ekspertai.eu/koronavirusas-zenkliai-sustitprino-terorizmo-ir-kremliaus-diversantu-gresmesvsd-atsakymu-kol-kas-neturi101096/

Kovo 23 d. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga spaudos konferencijoje pristatė naujienas dėl Lietuvoje ir visame pasaulyje plintančio koronaviruso – netrukus viešose vietose bus galima būti tik su specialiomis kaukėmis.

„Ne kartą esame sakę, kad jei tai ir neužkerta kelio paties viruso užsikrėtimui, tai dabar yra toks metų laikas, kai nemažai žmonių peršąla, sloguoja, alerginėmis slogomis pradeda sirgti ir iš pradžių gali būti sudėtinga atskirti, kas tai yra, ar koronaviruso infekcija ar tai kas nors, prie ko me sbuvome pripratę įprastame gyvenime. Tai bus išleistos rekomendacijos, kad viešumoje, kur galima kontaktuoti su kitais gyventojais, kad naudotų priemones, kurios turėtų uždengti nosį ir burną“, - informavo ministras.

Čia kyla klausimas, kuris kilo jau anksčiau, bet jokio atsakymo į jį specialiosios tarnybos nepateikia: kaip kovosime su teroristais, jei visi viešose vietose atrodys vienodai prisidengę savo veidą, kitaip tariant kas bus, kai visi atrodys kaip potencialūs teroristai, slepiantys savo veidus?

Ekspertai.eu pabandė susisiekti su Vastybės saugumo departamento specialistais benduoju pranešimų apie grėsmes numeriu 8 700 70 007.

Atsiliepęs darbuotojas paaiškino, kad nieko apie tai komentuoti negali, nieko nežino, patarė parašyti raštu paklausimą. Jis taip pat pasiūlė paskambinti ir į VSD strateginės komunikacijos padalinį.

Susisiekus su strategins komunikacijos skyriumi ir papasakojus problemą susijusią su galimais teoristais, savo veidus slepiančiais po kaukėmis, VSD darbuotoja atsakymo neturėjo, leido suprasti, kad apie tokią grėsmę VSD dar nesvarstė. Moteris, kaip įprasta Lietuvos valstybinėse institucijose, pasiūlė raštu parašyti paklausimą.

Ekspertai.eu iš karto nusiuntė paklausimą VSD specialistams, tačiau taip pat nori atkriepti dėmesį, kad po kaukėmis gali slėptis ne tik teroristai, bet ir Kremliaus diversantai, penktoji, šeštoji ir septintoji kolona, o taip pat šia situacija gali pasinaudoti ir žalieji Rusijos žmogeliukai, kurie jau senokai ir taip ruošėsi pulti Lietuvą.

Paremti mus galima šiais būdais:
Patreon platforma - https://www.patreon.com/PressJazzTV
PayPal - paypal.me/PressJazzTV
Arba kitais būdais nurodytais www.pressjazz.tv - meniu / Parama

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.