Koronavirusas ne kliūtis –Gėrio Lietuvos receptas jau yra • 2020 03 16

2020 03 16

Koronavirusas nesustabdys proveržio sukurti kitokią Lietuvą globaliame pasaulyje – receptas jau yra

http://www.ekspertai.eu/koronavirusas-nesustabdys-proverzio-sukurti-kitokia-lietuva-globaliame-pasaulyje-receptas-jau-yra/

Po Lietuvos visuomenę išjudinusio ir viltį suteikusio ekspertai.eu Visuomeninių ir politinių procesų skyriaus vadovo Šarūno Puidoko kreipimosi atnaujintame fone, skaitytojai ir žiūrovai, pritardami išsakytoms mintims klausė – o kaip įgyvendinti visas gerąsias idėjas, koks Lietuvos atgaivinimo receptas?

Kovo 16 d. Š. Puidokas pristatė šį receptą. Tai visiškai nauja, iš esmės revoliucinė, labai progresyvi, nebijanti iššūkių Gėrio Lietuvos kūrimo partitūra.

„Šią sunkią valandą visi jaučiame, kad gyvename Lietuvoje, kuri, nors per trisdešimt metų pasiekė labai daug, tačiau ji dar nėra tokia, kurioje mums viskas patiktų. Atsakykime patys sau į paprastą klausimą: Lietuva – trisdešimt pirmaisiais Nepriklausomybės metais, kokia ji yra, koks svarbiausias jos skiriamasis bruožas?“, - savo pasisakymo pradžioje klausimą iškėlė Š. Puidokas.

Pasak prelegento „piliečiai vis mažiau pasitiki savo valstybe, todėl valstybė yra nepajėgi piliečių telkti kokioms nors permainoms ar ambicingiems žygiams, tuo pačiu liekame be kokio nors instrumento būtinai kaitai“.

„Keiskimės, kurkime ir ilgainiui sukurkime kitokią Lietuvą, globaliame pasaulyje. Sudėliokime taškus ir eikime pirmyn, vardan Tos. Tokia gamtos išdaiga kaip koronavirusas – rimta problema. Ji parodė, koks gali būti mažas pasaulis“, - kalbėjo ekspertai.eu steigėjas.

Jo teigimu, „laukia dideli pokyčiai“.

„Proveržis bus“, - tokiais žodžiais savo įžvalgas su konkrečiais pasiūlymais baigė Š. Puidokas.

Paremti mus galima šiais būdais:
Patreon platforma - https://www.patreon.com/PressJazzTV
PayPal - PayPal.Me/PressJazzTV
Arba kitais būdais nurodytais www.pressjazz.tv - meniu / Parama

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.