Prenumeruokite naujienlaiškį

Koks bus I. Šimonytės režimas? | Kazimieras Juraitis | 2021 02 01

2021 02 01

Kaip jau buvo skelbta, Vyriausybė nusprendė, kad karantino režimo trukmė, kovojant su siaučiančia pasauline koronaviruso pandemija, yra pratęsta visoje Lietuvos teritorijoje iki šių metų vasario 28 dienos, 24.00 valandos.

Premjerė Ingrida Šimonytė atskleidė, kad ketinama ieškoti ir kitų, su karantinu nesusijusių pandemijos plitimą galinčių sumažinti sprendimų.

„Akivaizdu, kad vien karantinu iki Mindaugo karūnavimo dienos ar kada gausime užduotį suvakcinuoti visą populiaciją, tikrai problemos spręsti nepavyks, todėl reikės ir kitų sprendimų, ir kito režimo“, - pasakė I. Šimonytė.

Ekspertai.eu primena, kad valstybės lyderis G. Nausėda yra nurodęs išskiepyti mažiausiai 70 prioc. šalies gyventojų iki Mindaugo karūnavimo dienos.

Kaip jau ne kartą buvo skelbta, prieš naujuosius metus valstybės vadovo inicijuota apklausa atskleidė, kad skiepytis tikėtinai gana saugia vakcina jau dabar trokšta net du trečdaliai šalies gyventojų ir nori tai atlikti kuo greičiau. Apie tai gruodžio 22 d. informavo G. Nausėdos vyriausiasis patarėjas Simonas Krėpšta.

Tačiau didžiausia problema – Lietuva kol kas gauna per mažus vakcinos kiekius. Todėl Vyriausybė dirba nuo ryto iki vakaro, kad vakcinų kiekiai į mūsų šalį didėtų.
Jei manote, kad mūsų darbas Jums reikalingas, kviečiame paremti: Patreon platformoje patreon.com/KazimierasJuraitis; Tiesiogiai pervedant per PayPal paypal.me/PressJazzTV; Bankiniu pavedimu - VŠĮ "Kaisakas", LT477300010078090515 Paskirtyje nurodant ''Auka''.

Žiūrėkite PressJazz TV

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.