Kliūna D. Grybauskaitės mokslai KGB mokykloje • 2020 02 06

2020 02 06

http://www.ekspertai.eu/seimo-nariui-nputeikiui-uzkliuvo-lietuvos-prezidentes-dgrybauskaites-mokslai-kgb-mokykloje/

Vasario 6 dieną Seime įvyko spaudos konferencija, kurios metu visuomenei buvo paskelbti ir paviešinti naujausi įrodymai (filmuoti kadrai) apie Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės mokslą KGB mokykloje ir pranešta apie tai, kad Seime inicijuojamas specialiosios tyrimų komisijos sudarymas.

Viešai prabilusių liudytojų teigimu, prezidentė D. Grybauskaitė praėjusiais metais pati asmeniškai jiems prasitarė, kad mokėsi KGB mokykloje. Prezidento rinkimų įstatymas įpareigoja kandidatus dar iki įregistravimo pateikti Vyriausiajai rinkimų komisijai duomenis apie savo mokslus SSRS ar buvusių sovietinių respublikų NKVD, NKGB, MGB, KGB mokyklose.

Nuslėpdama šią aplinkybę nuo VRK ir visuomenės, kai du kartus kandidatavo prezidento rinkimuose, prezidentė galimai padarė esminį Prezidento rinkimų įstatymų pažeidimą.

Seime inicijuojamos komisijos tikslas – nustatyti visas su šiuo naujausiu liudijimu susijusias aplinkybes ir įvertinti, ar prezidentė D. Grybauskaitė iš tiesų mokėsi KGB mokykloje. Jeigu taip, kokiais metais, kokiame mieste, ar ją baigė, ar vykdė KGB užduotis, kokias, kieno atžvilgiu ir t.t.? Ar nuslėpdama šią aplinkybę nuo VRK ir visuomenės Prezidentė padarė esminį rinkimų įstatymo pažeidimą?

Liudyti specialiajai Seimo komisijai bus kviečiama ir pati prezidentė D. Grybauskaitė, taip pat jos prisipažinimą girdėję bei jį paviešinti visuomenei sutikę asmenys.

Spaudos konferencijoje dalyvaus Seimo narys, specialiosios tyrimų komisijos sudarymo iniciatorius N. Puteikis ir jo patarėja Rūta Janutienė.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.