Kelionė automobiliu į Maskvą • 2019 11 20

2019 11 24

Jau kelis šimtus metų Maskva yra pasaulinės reikšmės Megapolis. Rusijos Imperijos laikais tai buvo geopolitinis centras, o šiandien – vienas iš reikšmingiausių didžiųjų miestų.

Kelionė į Maskvą automobiliu atskleidžia daug specifinių žinių, kurių neįgysi, skrisdamas lėktuvu, arba traukiniu. Tarkim, retoje kuro kolonėlėje keliauninkas automobiliu gali gauti dujų. Ne todėl, kad Rusijoje jų nėra. Dujos – nėra pati paklausiausia kuro rūšis, todėl parduodamos užkampiuose, kuriuos reikia mokėti susirasti. Užtat visose naujose kolonėlėse yra 100 oktaninės markės benzino. Benzino kolonėlėse nerasi oro kompresoriaus padangai pripumpuoti, tuo užsiima tik automobilių remonto dirbtuvės, kurias taip par reikia mokėti susirasti.

Iki pat Maskvos srities, nuo sienos su Europos Sąjunga, apie 400 km veda puikios kokybės asfaltas, kuriuo tačiau važiuoja labai mažai automobilų. Gal todėl ir maisto prekių asortimentas kuro kolonėlėse labai skurdus: prekių gausa girtis neaktualu, todėl ir nuostolinga.

Vaizdas pasikeičia, pasiekus Maskvą. Čia net ir vidury nakties keliauninką vargina automobilų spūstys, labai sudėtinga kelių infrastruktūra, todėl po Maskvą važinėti geriau Metro ir autobusais, kurių tinklas organizuotas labai gerai.

Apskritai paėmus, į Maskvą automobiliu važiuoti apsimoka, nes kuro kaina 30-40 procentų mažesnė už Europos Sąjungos valstybėse.

#PressJazzTV
https://www.pressjazz.tv/
http://ekspertai.eu

Žiūrėkite PressJazz TV
Iniciatyvos

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.