Prenumeruokite naujienlaiškį

Kaukės puikiai padeda žaloti vaikų sveikatą 2020 09 08

2020 09 08

Privalomos veido kaukės puikiai tarnauja, siekiant kuo labiau žaloti vaikų sveikatą

https://www.ekspertai.eu/privalomos-veido-kaukes-puikiai-tarnaujasiekiant-kuo-labiau-zaloti-vaiku-sveikata/

Kaip Lietuvos valdžia (Lietuvos teritoriją administruojantys vasalai) žiūri į taip vadinamą pasaulinę koronaviruso pandemiją, jau skelbėme ne vienoje publikacijoje – jiems šis virusas ne baisesnis, negu paprasčiausias peršalimas.

Vadžioje esantys individai visiškai nesilaiko savo nustatytų griežtų taisyklių – jiems bei jų sėbrams atvykusiems iš užsienio, nereikia privalomai izoliuotis, nereikia masinio susibūrimo vietose dėvėti veido kaukių, nereikia laikytis saugaus dviejų metrų atstumo ir t.t.

Visa tai būtų [pusę bėdos, nes ne tik valdžia suvokia, kad visa kilusi isterija, tai tik milžiniška pasaulio pinigų šeimininkų mega afera.

Tačiau kitas dalykas neatleistinas – tautiniai vasalai persistengdami prieš savo šeimininkus nevirptelėdami pasiryžę žaloti ir žaloja ne bet kieno, o vaikų sveikatą.

Apie tai rugsėjo 8 d. ekspertai.eu laida „Aktualus skambutis“, šį kartą be skambučio, nes Sveikatos apsaugos ministerijos vadovas jau iš anksto atsisakė komentuoti tai, kokie faktai pateikti šiame video.

Žiūrėkite PressJazz TV

Jei sutinkate, informuosime Jus apie naujienas specialiais perspėjimais.